Recent Content by maxweber

  1. maxweber

    Pomoc qfirewal - po uruchomieniu usługi

    a ja za każdym razem jak odpalę qfirewall tracę dostęp do nasa. Żadnych przekierowań portów nic nie mam. Mam ustawione domyślne ustawienia. Restart nasa i szybkie logowanie i zatrzymanie qfirewall powoduje ze nadal mam dostep do serwera 1669541636 Błąd 2022-11-27 10:14:09 user...
  2. maxweber

    Pomoc Brak logowania po około 10 minutach aktywności

    Po włączeniu qnap ts-251d-4g po około 10 minutach wyrzuca mnie Serwer zajęty albo sieć przeciążona. Wyłączony qfirewall. Diody świeca się normalnie. Dzisiaj zaktualizowałem do tej wersji bo tak mi zakumonikiwal qnap więc Wrzuciłem. QTS 5.0.1.2034 build 20220515 Public Beta | Release Notes...
  3. maxweber

    Pomoc WireGuard VPN - jak to skonfigurować?

    no to musze czekac az mi dostawca wystawi przekierowanie portów
  4. maxweber

    Pomoc WireGuard VPN - jak to skonfigurować?

    tak mam klienta skonfigurowanego 1645449023 jak tak mam ustawione mam internet ale nie lece tunelem a karta sieciowa wifi 1645449051 tak wyglada dziennik klienta
  5. maxweber

    Pomoc WireGuard VPN - jak to skonfigurować?

    dodałem do dozwolonych adresów ip adres routera ale nie wyglada mi to wogole na to ze lece przez tunel
  6. maxweber

    Pomoc WireGuard VPN - jak to skonfigurować?

    dodałem w taki sposob do qfirewall co masz na mysi Alloweedip - to w konfiguracji rozumiem klienta wireguard powinienem dodac ale co mam dopisac - jaka adresacje. i jak sie łacze z wireguard to nie moge nadal wejsc do qnapa wyłaczony firewall tez nie daje efektu dobra dodałem ip w konfiguracji...
  7. maxweber

    Pomoc WireGuard VPN - jak to skonfigurować?

    udało mi sie połaczyc ale niestety nie mam internetu ;-) czyli mam vpn ale nie ma netu dodatkowo nie moge przez vpn wejsc do qnapa i nie widze nic szczegolnego - jakies to dzinwe jest jak wyłaczyłem firewall na qnap nic sie nie poprawiło. niby mam połaczenie vpn ale nie działa według mnie to...
  8. maxweber

    Pomoc polaczenie myqnaplcoud - openpvn - qbelt

    Dobra póki co muszę czekać bo dostawca mój światłowódu był taki wspaniały że żadnego portu mi nie odblokował stąd moje problemy. Co do kwestii certyfikatu wrócę jak otworzy mi porty i przetestuję czy działa czy też nie.
  9. maxweber

    Pomoc polaczenie myqnaplcoud - openpvn - qbelt

    O to może być to. Bo mi na telefonie pluje się i certyfikat. Ale załamany jestem bo mam stałe IP a nawet qbelt mi nie działa. Uprawnienia użytkownika do profilu qbelt openvpn mam. Wszystko otwarte na routerze i cisza w eterze jeśli chodzi o qbelta. 1645123538 Jak nie zadziała zgłoszę chyba do...
  10. maxweber

    Pomoc polaczenie myqnaplcoud - openpvn - qbelt

    Kurcze na telefonie nie mogę dodać screen z błędem jaki dostaje. Ale nawiązuje połączenie po UDP i po 60 sekundach wali bledem Tls Error Tls key nehoyiation faiked to occur. Tls Error handshake faiked.
  11. maxweber

    Pomoc polaczenie myqnaplcoud - openpvn - qbelt

    Czy qnap domyślnie dla openvpn włącza logowanie po certyfikacie? Bo mam do ściągnięcia plik z konfiguracją i certyfikatem. Mam wreszcie stałe IP ale niestety nie mogę się póki co połączyć openvpn.
  12. maxweber

    Pomoc Pomocy proszę, padłem ofiarą Qlockera - czy jest opcja odzyskania plików ?

    Żeby zrobić sobie backup np na dysk zewnętrzny to jak mam dwa dyski po 2TB ale wykorzystana przestrzeń danych mam mniej niż 1TB to wystarczy taki dysk czy musi być 2TB
  13. maxweber

    Pomoc polaczenie myqnaplcoud - openpvn - qbelt

    No za taki kurs to mogę zapłacić. Ale powiedzmy że kumam w czym problem etc.