Recent Content by Mike_MDT

  1. Mike_MDT

    Pomoc Wymiana wentylatora TS-451A

    :) jak temat podobny to po co otwierac nowy watek :)
  2. Mike_MDT

    Pomoc Wymiana wentylatora TS-451A

    i jak się skończyło ... ? poproszę info dla potomnych ... dostałęm pierwszy błąd wentylatorów - dziwne bo stały wszystskie 3, a po kilkunastu minutach się kręcą ... same - cud :) ? pewnie zaraz padnie któryś, jaki kupić - aby czekał w pogotowiu ... ?
  3. Mike_MDT

    Pomoc HybridMount - co robie źle

    u mnie wszystko wygląda dobrze, ale usunąć podfolderu nie mogę mam "własność tego oraz jestem w grupie administratorzy"
  4. Mike_MDT

    Pomoc RRTR Nie działa "wystąpił bład systemu"

    OK, support pomógł ... przywrócił HBS3 to sprawności ale jest mały problem z przywracaniem danych ... Przywrócenie z katalogu o nazwie "latest" - przywraca wszystkie pliki, ale nie są to ostatnie wersje które są np. w katalogach szczególnych o nazwie np. : "202301160010.H" z kolei jak...
  5. Mike_MDT

    Pomoc RRTR Nie działa "wystąpił bład systemu"

    eksperymentów wolę uniknąć, ale wszelkie nieniszczące czynności mile widziane.
  6. Mike_MDT

    Pomoc RRTR Nie działa "wystąpił bład systemu"

    do HBS nie mam dostępu, czy ręczne wgranie tego samego ostatniego firmware, nie usunie zadań ( które mam nadzieję, gdzieś w pamięci jeszcze są... ) boje się, że znikną i wtedy nie wiem czy da się przywrócić dane z szyfrowanego backupu z dysku zewnętrznego. SSH nie sprawdzałem, nie spodziewałem...
  7. Mike_MDT

    Pomoc RRTR Nie działa "wystąpił bład systemu"

    podpinałem i jest to samo co na qnapie, widać pliki i foldery normalnie, ale po pobraniu i otworzeniu np. excela mam: w pdf podobnie:
  8. Mike_MDT

    Pomoc RRTR Nie działa "wystąpił bład systemu"

    mam ten sam problem, czy ktoś znalazł rozwiązanie. ja robiłem backup HBS na dysk USB zewnetrzny szyfrując dane hasłem. teraz pliki na USB są widoczne, ale nie można odczytać ich zawartości ... a do HBS wejść nie można aby przywrócić dane z zadania. jest jakiś sposób na ręczne odszyfrowanie...
  9. Mike_MDT

    Pomoc skąd "guest" w użytkownikach on-line?

    Hej, czy mógłbym poprosić o wskazówki, gdzie dokładnie wyłączyć to konto guest ? na komputerze z IP z którego sie loguje guest po SMB do qnapa, nie ma konta gościa... help, PLS :)
  10. Mike_MDT

    Hej, Witam wszystkich

    Witam was bardzo serdecznie i mam nadzieję odnaleźć tutaj odpowiedzi na pojawiające się pytania podczas użytkowania urządzeń QNAP :)