Recent Content by milek926

  1. milek926

    Pomoc Qvr pro - full HD po LAN działa ale po WAN już nie

    Niestety żadne z tych. W domu mam światłowód 500 na 500 a poza domem 4g/WiFi jest cacy. Na surveillance station było normalnie, full HD działało. Może to kwestia ustawień.
  2. milek926

    Pomoc Qvr pro - full HD po LAN działa ale po WAN już nie

    Witam. Mam problem z podglądem kamer na telefonie w jakości full HD. Kiedy jestem połączony do domowej sieci wszystko jest ok, obraz live jest płynny i mogę odtwarzać wszystkie jakość włącznie z full hd. Lecz gdy już rozlacze się z domowej sieci i użyje komorkowej lub innego WiFi hotspot to...
  3. milek926

    Pomoc wykorzystanie sieci fizycznej non stop 1mb downloadu

    Kamerki sa w 1080 w 25kl/s. Ciagle nagrywaja, 7 dni i nadpisuja. Kamerki sa po sieci LAN lecz uzywam aplikacji od QNAP do sprawdzania monitoringu poza domem ale nigdzie nie mam stalego podlaczenia do podgladu z poza wlasnej sieci.
  4. milek926

    Pomoc wykorzystanie sieci fizycznej non stop 1mb downloadu

    Witam. Od kad mam ustawione 3 kamery w surveillance station, status uzycia sieci Ciagle pokazuje mi ze sciaga 1 mb/s bez obciazania zadna inna aplikacja. Czy to jest normalne ? Czy to wplywa na zuzycie danych od dostawcy ? Czy tylko jest to po LAN i pokazuje tylko zeby bylo wiadomo ze jest ruch...