Recent Content by noreczek

  1. noreczek

    Pomoc PLEX transkodowanie sprzętowe TVS-682 i Geforce 1050 Ti

    Na razie myslalem ze CPU intela wystarczy W sumie racja. Musze sie pozbyc 4K materialow
  2. noreczek

    Pomoc PLEX transkodowanie sprzętowe TVS-682 i Geforce 1050 Ti

    Ten opis jest ze strony Qnap konkretnie przy modelu TV-682 i3 TVS-682 - Features the TVS-682 delivers superior real-time 4K (H.264) and 1080p video transcoding to convert videos to universal formats that can be smoothly played on PCs, mobile devices and Smart TVs. Supported formats for...
  3. noreczek

    Pomoc PLEX transkodowanie sprzętowe TVS-682 i Geforce 1050 Ti

    Dzieki Pigers: Przed wymianą procesora z i3-6100 jestem przekonany ze mialem hardware transcoding. Wg opisu producenta: 4K jest sprzetowo obsługiwane. Nie wiedziec czemu po zmianie na I7-6700K przestał mi Plex działać w trybie hardware dla 4K.
  4. noreczek

    Pomoc PLEX transkodowanie sprzętowe TVS-682 i Geforce 1050 Ti

    Hej. Poradziłeś sobie z tym kodowaniem ? Udało ci się uruchomić w 4K ? mam ten sam Qnap, ten sam CPU i7 - 6700K. Przesiadłem się z i3 - 6100
  5. noreczek

    Pomoc Kompatybilność TV-x82 z intel 8th gen

    Przystane na 6700 wiec tylko mocno zastanawiam sie pomiedzy 6700 a 6700K. Te na pewno pojda. Jak patrze na benchmarki to wolniejsze od serii 7700 sa tylko o 10-15%. Nie ma wiec tragedii
  6. noreczek

    Pomoc Kompatybilność TV-x82 z intel 8th gen

    @gekko44 Dzieki za info. Sęk w tym, że w moim jest starszy i3-6100 a I7-7xxx to juz o klase wyzej. Czy również ten sam bios ? Jedyne moje obawy to ze mam jakas stara wersje biosu. Poza marginesem nie wiem nawet skąd pobrać nowsze wersje bo na stronie Qnapa nie ma.
  7. noreczek

    Pomoc Kompatybilność TV-x82 z intel 8th gen

    Hej Simryc, Czy aktualizowałeś może bios w TVS-682 ? Porównuje mojego nasa z tym ktory ty miales i mam inna wersje biosa. Pytanie czy na moim QNAPIe z procesorem 6100 tez by bujnął ten 7700 z TDP 65W ?
  8. noreczek

    Pomoc Jaki Raid wybrać i co będzie najbardziej korzystne w moim przypadku

    Witam. Mierzę się z następującym dylematem. Mam 2 dyski po 2TB każdy pracujące jako RAID1. Za parę dni będę miał 2 dyski po 5TB oraz 2 dyski 8TB. Po pierszwe chciałbym z tych 2 dysków 2TB starych przerzucić wszystko lącznie z systemem (nie tracąc żadnych danych na nowe dyski 2x5TB) i tu...
  9. noreczek

    Witam

    Miło, że udało mi się zarejestrować :)