Recent Content by pawelecc

  1. P

    Pomoc Program który nie transkoduje.

    Nie zgodzę si z Toba. Bo sa osoby na forum które maja ten sam model i im działa...
  2. P

    Pomoc Program który nie transkoduje.

    Witam. Mam pytanko czy istnieje coś po za PLEX i EMBY aby mozna było odtwarzać filmy w sieci lokalnej bez transkodowania? Mam qnapa TS-251 i często mi transkoduje i przycina. Wszystkie już prawie przeciwczyłem ustawienia w PLEX i dalej przycina. Chodzi mi o program który który też dodaje okładki...
  3. P

    Pomoc Plex 100% CPU. Pomocy

    Dziękuje Floyd za sprawdzenie. Dużo mi pomagasz. Kupiłem wersje Pasa Plex a gdzie włączyć to wspomaganie?
  4. P

    Pomoc Plex 100% CPU. Pomocy

    Tylko na nowym Tv Samsung tez mi czasem buforuje i się tnie ale da się oglądać. Teraz odpaliłem plexa przez przeglądarke na Imacu a tej samej sieci lokalej i nie tnie nic a nic. Czy chromecast i Apple TV nie dają rady?
  5. P

    Pomoc Plex 100% CPU. Pomocy

    To włączyć debugowanie czy wyłączyć?
  6. P

    Pomoc Plex 100% CPU. Pomocy

    Film- Programy zawsze pobieram bez napisów tylko z lektorem. Mam debugowaie wyłączone. Ma to wpływ?
  7. P

    Pomoc Plex 100% CPU. Pomocy

    Ten EMBY ma odtwarzanie bezposrednie bez transkodowania?
  8. P

    Pomoc Plex 100% CPU. Pomocy

    To mi np tnie na wszystkim.
  9. P

    Pomoc Plex 100% CPU. Pomocy

    Co to Emby?
  10. P

    Pomoc Plex 100% CPU. Pomocy

    Powracam z tematem użycia CPU. Postanowiłem postaić serwer PLEX na mocnym w miare laptopie żeby sprawdzic czy qnap za słaby i co? Użycie procka 10% (w systemie windows 7) a w qnapie ts251 miałem 100% i program który chcę oglądać przez chromecast u góry w sypialni też tak samo tnie strasznie i...
  11. P

    Pomoc PLEX nie włącza się automatycznie.

    Mam Qnapa TS-251 i mam problem tego typu że mam Qnap włącza się automatycznie o 6:00 niby wszytko działa ale serwer PLEX nie odpala się, muszę za każdym razem zatrzymać aplikacje PLEX i znowu ją uruchomić wtedy działa do naspnego dnia aż znowu się qnapa nie wyłączy.. Co mogło się wydarzyć? W...
  12. P

    Pomoc Plex 100% CPU. Pomocy

    A jakie to aplikacje mogą byc? Bo mam tylko rtorrenta zainstalowanego i plexa.
  13. P

    Jaki Qnap do filmów w sieci domowej.

    Pawliko dzięki sprawdze dzisiaj wieczorem. Wyłącze Rtorrenta i dam znać.
  14. P

    Jaki Qnap do filmów w sieci domowej.

    co to ma wspólnego że mam iphona? Może też problem że mam żone rudą? Jaki ma to związek?