Recent Content by pepeaz

  1. pepeaz

    Pomoc VirtualizationStation 3 nie uruchamia się

    Dziękuję już jest ok
  2. pepeaz

    Pomoc VirtualizationStation 3 nie uruchamia się

    Witam powiecie mi co mogę zrobić z VirtualizationStation 3 mam po uruchomieniu cały czas ŁADOWANIE tak jak na załączniku Robiłem restart, wgrałem nowe oprogramowanie systemowe ,zatrzymywałem usługę i próbowałem uruchomić jeszcze raz .Ale wszystkie zabiegi nie pomogły brakuje mi pomysłu...
  3. pepeaz

    Pomoc problem z UrBackup nie robi kopi

    Witam wszystkich mam mianowicie problem z programem UrBackup wygląda to mianowicie w ten sposób. Mam zainstalowany program UrBackup na Qnapie TS-453A ver 4.3.3. Porty przekierowane prawidłowo 55415 widoczny po stronie wan, komputery widzą serwer Qnap Urbackup i odwrotnie, wydawało by że jest...
  4. pepeaz

    Qnap TS-453a 16Gb Ram

    Witam Oferta jeszcze aktualna ?
  5. pepeaz

    Pomoc Problem z Helpdesk

    Tak ustawione mam.
  6. pepeaz

    Pomoc Problem z Helpdesk

    Witam chciałem skorzystać dziś z Helpdesk i ku memu zdziwieniu pojawia się komunikat że brak dostępu do internetu ,na Helpdesk A internet na qunapie mam . Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.3 0238 Build 20170703 Model serwera: QNAP TS-453A
  7. pepeaz

    Pomoc Qnap TS-453A - backup

    Witam mam problem z zlokalizowaniem instalki na qnapa ,Znajduje wszystkie inne oprócz tej , mogę prosić o podanie linka bo ten tylko przerzuca na forum.
  8. pepeaz

    Pomoc problem z FTP

    Na TP-Linku mam jeszcze jednego FTP-a i ten działa bez problemu A ciekawostką jest to ze lokalnie mam przez przeglądarkę a przez FileZilla Client nie mam połączenia UZYSKUJE NA DZIEŃ DZISIEJSZY TAKIE POŁĄCZENIE FTP i nie wiem co mam zrobić użytkownik jest nawet administratorem w połączeniu ma...
  9. pepeaz

    Pomoc problem z FTP

    Lokalnie działa , po adresie zewn pojawia się okno logowania i tak stoi (sprawdzałem przez przeglądarkę chrome )
  10. pepeaz

    Pomoc problem z FTP

    NIC nie pomogło, a nawet gorzej teraz nawet przez DMZ nie mam połączenia
  11. pepeaz

    Pomoc problem z FTP

    Faktycznie miałeś rację , już to poprawiłem w tej chwili mam tak przekierowane porty - ale problem jest nadal mam router TP-LINK TL-R6000 VPN
  12. pepeaz

    Pomoc problem z FTP

    Nadal pojawia się ten sam błąd. Wpisanie adresu IP nic nie pomogło bez adresu też próbowałem bez rezultatów. Chyba że mam źle wpisane przekierowanie portów pasywnych?
  13. pepeaz

    Pomoc problem z FTP

    Dziwna sprawa nie wiem jak rozwiązać - FTP działa tylko jak mam na router DMZ ,jak robię przekierowania ręcznie czy z UPnP to uzyskuje połączenie ale nie widzi udziałów jakie są przypisane do użytkownika nawet jeśli jest to administrator dostaje taki komunikat (nie udało się otrzymać list...
  14. pepeaz

    Pomoc problem z FTP

    użytkownik MOS loguje się tylko nie ma dostępu do udziałów
  15. pepeaz

    Pomoc problem z FTP

    Jestem początkującym i nie za bardzo rozumie , nic innego nie mogę znaleźć z uprawnieniami do FTP-a