Recent Content by piotrkot

  1. P

    Pomoc Archiwizacja zawartwośći Qnap na dysk USB

    1.Co pewien czas (raz na miesiąc) potrzebuje zrobić kopie wybranych katalogów z Qnapa na dysk USB. Jedyne narzędzie wbudowane w Qnapa to wydaje mi się Hybrid Backup Sync. Do kopi chce używać za każdym razem nowego dysku. Nie umiem poradzić sobie z tym żeby za każdym nowym dyskiem zewnętrznym nie...
  2. P

    Pomoc Qnap przekierowanie portów na routerze Mikrotik

    i tylko to zaklecie bez wskazywania na każdy port src-nat?
  3. P

    Pomoc Qnap przekierowanie portów na routerze Mikrotik

    chain=srcnat action=masquerade src-address=192.168.88.0/24 dst-address=192.168.88.0/24 log=no log-prefix w moim przypadku chain=srcnat action=masquerade src-address= 212.77.98.9 dst-address=192.168.99.0/24 log=no log-prefix gdzie 212.77.98.9 to mój adres zewnętrzny a 192.168.99.200 to adres...
  4. P

    Pomoc Qnap przekierowanie portów na routerze Mikrotik

    Czyli do każdego portu prócz /ip firewall nat add chain=dstnat dst-address=212.77.98.9 protocol=tcp dst-port=13131 \ action=dst-nat to-addresses=192.168.99.200 to-ports=13131 dodatkowo zaklęcie chain=srcnat action=masquerade src-address=192.168.88.0/24 dst-address=192.168.88.0/24 log=no...
  5. P

    Pomoc Qnap przekierowanie portów na routerze Mikrotik

    IP Wirtualnej Polski:) Zawsze znajdzie się śmieszek co będzie sprawdzał. Ja nie miałem wcześniej mikrotika więc vpn jest na Qnapie. Co to jes ten "loopback" w tym przypadku? Zastanawiam się jeszcze nad jedną rzeczą:] Czy to co napisałem działało ale ja próbowałem będąc za natem dostać się do...
  6. P

    Pomoc Qnap przekierowanie portów na routerze Mikrotik

    Witam Przekierowanie portów Qnapa przez Mikrotika na zewnątrz. Chciałem zmienić router na Mikrotik z Linksys/Belkin na którym działało przekierowanie portów przez mechanizm upnp z Qnap oraz usługa QnapMyCloud. Mikrotika przywróciłem do ustawień fabrycznych, przydzieliłem adres zewnętrzny i...
  7. P

    Instruktaż/Tutorial Jak zainstalować klienta poczty i pakiet biurowy Open-Exchange? (alt. Office WebApps i Outlook)

    Kiepski tutorial skoro ide krok po kroku i nie dziala;/ Podstawach? Ten tutorial jest do bani! Ide krok po kroku i nie dziala! Zamiast tracic czas na zniechecanie powiedz jak to uruchomic. Szukam pracy rownoleglej na excelu
  8. P

    Instruktaż/Tutorial Jak zainstalować klienta poczty i pakiet biurowy Open-Exchange? (alt. Office WebApps i Outlook)

    Tobie normalnie dziala? Mozesz sie zalogowac do portalu? Co mam przeinstalowac?
  9. P

    Instruktaż/Tutorial Jak zainstalować klienta poczty i pakiet biurowy Open-Exchange? (alt. Office WebApps i Outlook)

    zadnych okienek logowania;/ Czyli jest jakas kaszana?
  10. P

    Instruktaż/Tutorial Jak zainstalować klienta poczty i pakiet biurowy Open-Exchange? (alt. Office WebApps i Outlook)

    czy ma byc Nata czy inna zależność sieciowa? Tymczasem na Nat jest
  11. P

    Instruktaż/Tutorial Jak zainstalować klienta poczty i pakiet biurowy Open-Exchange? (alt. Office WebApps i Outlook)

    Napisz po kolej PROSZĘ co klikasz to może uda mi się dojść do działania.
  12. P

    Instruktaż/Tutorial Jak zainstalować klienta poczty i pakiet biurowy Open-Exchange? (alt. Office WebApps i Outlook)

    Przerosło mnie. Nie wiem gdzie i nie wiem co;/ sbminimal/docker-ubuntu-open-exchange taki mam kontener co za 8090 jak ja mam ten kontener pod 32775 0" class="ng-scope" style="box-sizing: border-box;"> 8090 80 TCP elegant shirley taki kontener mi sie utworzyl po wpisaniu w konsole docker run...