Recent Content by profitmedia

  1. profitmedia

    Pomoc Jellyfin - instalacja na qnapie - proszę o pomoc

    a.... plex mi chodzi teraz normalnie - myślałem, że chodzi Ci o emby z tą kwota 4.99 USD bo tyle jest u nich miesięcznej opłaty Ale sprawdziłem też plexa - u nich też jest 4.99 USD za wersje rozszerzone
  2. profitmedia

    Pomoc Jellyfin - instalacja na qnapie - proszę o pomoc

    kurcze ja wyczytałem - 4,99 USD / co miesiąc (cyklicznie) Emby
  3. profitmedia

    Pomoc Jellyfin - instalacja na qnapie - proszę o pomoc

    no właśnie - i to miesięcznie ... duża strata :-)
  4. profitmedia

    Pomoc Jellyfin - instalacja na qnapie - proszę o pomoc

    Będę monitorował ... Bardzo dziękuję za wszelką pomoc :-) Pozdrawiam
  5. profitmedia

    Pomoc Jellyfin - instalacja na qnapie - proszę o pomoc

    No tak, jak zainstalowałem to wszystko ładnie chodziło ale przy odtwarzaniu filmu pojawia się komunikat że jest to TRIAL np. u mnie do 31.05 ... potem pewno płatny w którejś opcji. Dzięki domi za podpowiedź - pogrzebałem w plexie i zmieniłem odtwarzacz - filmy odpalają się już normalnie. Teraz...
  6. profitmedia

    Pomoc Jellyfin - instalacja na qnapie - proszę o pomoc

    Wracając do tematu mówiąc że emby jest płatne miałem na myśli, że apka na AndroidTv jest po jakimś czasie blokowana i dlatego szukałem innej alternatywy. Chyba że można to jakość obejść. Wróciłem do Jellyfin - robiłem testy na kompie, tablecie i komórce - po sieci lokalnej śmiga wszystko ok. Mam...
  7. profitmedia

    Pomoc Jellyfin - instalacja na qnapie - proszę o pomoc

    Emby mi się spodobało bardziej niż KODI, a ponieważ jest płatne szukałem alternatywy i Jellyfin miało być klonem Emby Szukam wciąż jakiegoś rozwiązania, zwykle łatwo się nie poddaję :-)
  8. profitmedia

    Pomoc Jellyfin - instalacja na qnapie - proszę o pomoc

    OK, dzięki za pomoc. Zabieram się do instalowania. :-) Miłego weekendu :-) Chciałem wrócić do tematu, kupiłem i zainstalowałem Jellyfin na Qnapie - i tu wszystko działa ok. Niestety nie mogę się połączyć z Jellytin z apki z Android TV na MiBox-ie. Wcześniej miałem Emby i aplikacja Emby na...
  9. profitmedia

    Pomoc Jellyfin - instalacja na qnapie - proszę o pomoc

    dziękuję za pomoc potestuję ... Do tej pory odpowiadał mi Plex ale nie wiem czemu mimo, że biblioteka w MiBoxie się ładuje to jak daje na odtwarzanie to wyskakuje błąd ... Nie wiem ja kto ogarnąć, myślałem, że to problem zasięgu sieci i dokupiłęm kartę sieciową do MiBoxa i śmiga teraz po kablu...
  10. profitmedia

    Pomoc Jellyfin - instalacja na qnapie - proszę o pomoc

    Ok, to pozostaje zakup i test na próbę :-). Czy Jellyfin dużo różni się od emby?
  11. profitmedia

    Pomoc Jellyfin - instalacja na qnapie - proszę o pomoc

    Wolę aplikację, jest wygodniejsza w użytkowaniu - tak myślę :) Czy źródło które podałeś jest pewne? To żadna inwestycja ale wolałbym mieć pewność że zadziała bez problemów...
  12. profitmedia

    Pomoc Jellyfin - instalacja na qnapie - proszę o pomoc

    Hej, Mam qnapa TS-453Be na którym postawiłem Plex-a i wszystko chodziło jak trzeba. Zakupiłem MiBoxa S z AndroidTV i niestety apka Plexa na AndroidTV nie odtwarza mi filmów. Szukałem alternatywy i wpadłem na Emby - zainstalowałem na qnapie i MiBoxie i śmiga świetnie - niestety apka na MiBoxie...
  13. profitmedia

    Pomoc Problem z odtwarzanie muzyki poprzez udostępniony link z Music Station w komórkach z Androidem ...

    Wiem, przepraszam. Nie byłem pewien czy to zmiana na lepsze. Dziękuję i pozdrawiam.
  14. profitmedia

    Pomoc Problem z odtwarzanie muzyki poprzez udostępniony link z Music Station w komórkach z Androidem ...

    Dzięki za sugestię :-). Zauważyłem dzisiaj, że jak zmienię w komórce ustawienia przeglądarki Chrome na "wersje na komputer" to pliki udostępnione zaczynają się odtwarzać ... Niestety za każdym razem trzeba zmieniać to ustawienie. Można to jakoś obejść? Mam pytanie - czy warto zmieniać TS-251A na...
  15. profitmedia

    Pomoc Problem z odtwarzanie muzyki poprzez udostępniony link z Music Station w komórkach z Androidem ...

    Cześć wszystkim, mam problem z udostępnianiem plików mp3 poprzez link do udostępniania generowany z Music Station. Problem dotyczy listy odtwarzania jak i poszczególnych utworów. Po wygenerowaniu linku i wstawieniu go do przeglądarki w komputerze wszystko działa. Jednak jak chciałbym taki...