Recent Content by Przemek

  1. P

    Przemek: Moja sieć LAN 06.2009

    Przemek zamieścił nową galerię zdjęć: Moja sieć LAN 06.2009 Czytaj więcej na temat wystawy zdjęć...
  2. P

    Pomoc Linki przy logowaniu

    a dziekuje za info
  3. P

    Pomoc Automatyczne tworzenie prywatnego folderu w QTS 4.05

    z poprzedniej ;) nie pamiętam jaka była wcześniej zakupiłem go około 2 miesiący temu wiec nie był jakiś stary. Pojawił się monit po dostepnosci aktualizacji to zrobiłem.
  4. P

    Pomoc Automatyczne tworzenie prywatnego folderu w QTS 4.05

    Witam zaktualizowałem qnapa do wersji 4.05 i przy zakładaniu userów nie widzę opcji uruchomienia prywatnego udziału i czy ma być on ukryty czy tez nie, tak ma być ? trzeba to sobie teraz ręcznie wyklinać ? Przemek
  5. P

    Pomoc Linki przy logowaniu

    tak oczywiście to jest dość dobre i rozumiem że bardziej bezpieczne ale ja chciał bym wybrać przed logowaniem gdzie się loguje , tak mam w starym ts-ie 109 ;)
  6. P

    Pomoc Linki przy logowaniu

    Wszystko fajnie ale nadal mnie ciekawi czy jest opcja aby można było podczas logowania się od razu wybrać że ja loguje się do file menagera lub music station Przemek
  7. P

    Pomoc Linki przy logowaniu

    Czy istnieje gdzieś opcja włączenia na głównej stronie linków przy logowaniu do music station , download station , administracji itp. ? Kiedyś tak było w oprogramowaniu na starszych wersjach, mam teraz nowego TS-a i cos nie widzę. Druga sprawa czy po zalogowaniu usera który nie jest...
  8. P

    Multimedia Station TS-109 zapomnialem hasla

    Witam Nie korzystałem dłuższy czas ze stacji multimedialnej i stało się , nie znam hasła administratora. Czy jest jakaś opcja zresetowania tego hasła lub z reinstalowania tylko stacji multimedialnej ? dostęp do katalogu Qmultimedia mam więc nie boje się o dane. jeśli ma ktoś jakiś sposób...
  9. P

    USUWANIE

    Witam Usunąłem katalog z plikami przez nowy Web File Menadżer i okazało się że nie to co trzeba zostało usunięte wiec skorzystałem z kosza i także za pomocą web file menadżera przeniosłem ten katalog w to samo miejsce i tu ku mojemu zdziwieniu okazało się że mam tylko skróty dwóch plików a...
  10. P

    Błąd ort

  11. P

    QUNAP SOFT

    A dzięki ;) w sumie przyzwyczaiłem się do qnapa i niekoniecznie musi to być duży komp ale może mała maszynka z atomem za około 1 tyś + oprogramowanie qnapa bo je lubie ;) dlatego takie pytanko padło pozdrawiam
  12. P

    win XP jako router port 6000

    nie rozumiem dlaczego ten komp chodzi i udostępnia, wcale to nie wychodzi taniej po pierwsze a po drugie koles zapewne robi reset co dzień lub dwa router do TP lub innych dsl-o podobnych kosztuje max 130 zł w sklepie nawet te najtańsze mają opcje przekierowania portu, dyndns pomijając że...
  13. P

    Pomoc Wina routera??

    Faktycznie przenosszenie z www qnapa powinno dzialać idealnie dla mnie jest to rewelacyjna sprawa, normalne kopiowanie to szok a przenoszenie z poziomu www działa nieporównywalnie szybciej może wina przeglądarki ? moze masz jakas usługe włączoną która właśnie spowalnia kopiowanie. Wyłacz kosz...
  14. P

    Stacja pobierania nie pobiera...

    A mi dosc dobrze tararga z rapida i innych podobnych torrentow zapodaje do Qgeta i leci. Ściągnąłem najnowsza wersje Qgeta i jescze nie sprawdzałem. Miałem kiedys taki problem że przy 99% nie mógł zaciągnąć do 100% i trzeba było czekać ale to nie było zawsze, obecnie torrenty i rapid zapier...
  15. P

    QUNAP SOFT

    Tak sie zastanawiam czy będzie może kiedys taka opcja aby zakupić samo oprogramowanie "Qnapa" mnie by to osobiście pasowało stawiam sobie kompa instaluje sofcik i z bani. był bym w stanie zapłacić tyle co za Windowsa ;D pozdro