Recent Content by ra40

  1. ra40

    Kupię TR-004

    Jak jesteś zainteresowany to daj znać, w razie czego tu jest ogłoszenie. Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl
  2. ra40

    Kupię TR-004

    Mam taką obudowę w stanie idealnym i właśnie zastanawiałem się czy jej nie sprzedać. Interesowałoby mnie 700 zł +kw.
  3. ra40

    Sprzedam Obudowa rozszerzająca pamięć TL-D800C

    ok, to poproszę przez olx.
  4. ra40

    Sprzedam Obudowa rozszerzająca pamięć TL-D800C

    Jakaś gwarancja jeszcze jest ? Przesyłka paczkomatem ? Pozdrawiam
  5. ra40

    Pomoc Brak możliwości dodania QVR Pro Client do HD Station HS251+ QTS 5.0

    Mój monitoring z w/w powodu pozostał na 4.5.4, po upgrade do 5.0 niby działało, ale bardzo niestabilnie.
  6. ra40

    Sprzedam Qnap TS-453D-16GB +QM2-2P+500GB M2

    Jakby było aktualne to poroszę o kontakt ra20@gazeta.pl
  7. ra40

    Pomoc Upgrade TS-251D

    Witam ! Mam TS-251D, dwa dyski po 4 TB, dyski jako single, i chciałem sobie polepszyć - kupiłem kartę QM2 2P 244A, dysk SSD i chciałem przenieść system na SSD, niby proste, ale tak: wyciągnęłam dyski, system zainstalowany na SSD, system wstał, nawet przywróciłem konfigurację, działa ok...
  8. ra40

    Przy piwie A gdyby tak przewrócić NASa na bok?

    Obecnie to chyba nie ma znaczenia pozycja pracy, ale jak możesz to podaj tego linka do badań, chętnie poczytam. Jako ciekawostkę powiem że kiedyś to się do Amigi 1200 wkładało dyski 3.5" z powodu tego że dyski 2.5" (na które było miejsce fabrycznie) były pieruńsko drogie i prawie niedostępne...
  9. ra40

    Dostępność TS-251

    Ja w grudniu kupiłem w redcoon, wydają się być dostępne, ale w wyższej cenie. Wtedy dodatkowo był pilot i 3 lata gwarancji.
  10. ra40

    Cześć

    Witajcie wszyscy, postaram się nie zamęczyć Was pytaniami.
  11. ra40

    Sprzedam Netgear Readynas RND4250

    Sprzedam dysk sieciowy (NAS) Netgear Readynas NV+ RND4250 v3. (to samo co RND4000) Urządzenie ma 4 zatoki na dyski twarde 3.5" standardu SATA, pamięć rozszerzona do 1GB Ram, wymieniony wentylator na Noctua - oryginalny był już dość głośny. Obsługuje dyski o maksymalnej pojemności 2TB...