Recent Content by raffter

  1. raffter

    Pomoc Instalacja Passbolt w Docker

    Idąc za wskazówką pigers skonfigurowałem NAT loopback na routerze i ustawiłem go jako serwer DNS. Na wszystkich komputerach lokalnych jako adres DNS podałem ip routera i teraz działa jak oczekiwałem.
  2. raffter

    Pomoc Instalacja Passbolt w Docker

    Wracam do tematu passbolt :) Połączenie przez pass.nazwadomeny.pl nie działa z sieci lokalnej, na którą kieruje domena. Problem ten miałem w zasadzie nie rozwiązany dla innych usług już od dawna. Wewnątrz sieci do qnap i jego usług mogę łączyć się wyłącznie po lokalnym IP (passbolt w tej...
  3. raffter

    Pomoc Instalacja Passbolt w Docker

    No nie :) Czyli rozumiem, że moja konfiguracja jest ok?
  4. raffter

    Pomoc Instalacja Passbolt w Docker

    W końcu się udało z passboltem z konfiguracją Reverse Proxy z załącznika. Jednak mam pewne wątpliwości czy jest ona do końca prawidłowa, gdyż działa tylko, gdy robię Reverse Proxy z HTTPS port 443 na HTTP port 80 Gdy robię HTTPS port 443 na HTTPS port 4444 strona zwraca: Service Unavailable...
  5. raffter

    Pomoc Instalacja Passbolt w Docker

    Muszę podać tam numer portu. dla QTS był to 2000 dla Virtual Station 8081 natomiast QVR Pro i np. QuMagie pracują na tym samym porcie co QTS i dlatego nie wiem jak to skonfigurować, żeby kierowało bezpośrednio z subdomeny np. qvr.nazwadomeny.pl na QVR. Tak samo walczę od 2h żeby odpalić...
  6. raffter

    Pomoc Instalacja Passbolt w Docker

    Dla QTS ustawiłem reverse proxy wg. załączonego screenu i wygląda, że działa. Nie mam jednak pojęcia jak ustawić go dla innych usług. pigers czy możesz podać przykład jak ustawić reverse proxy dla np. QVR Pro?
  7. raffter

    Pomoc Instalacja Passbolt w Docker

    3QN dzięki za odpowiedź. Zanim przejdę do tematu Reverse Proxy muszę prawidłowo skonfigurować SSL i przekierowania na serwerze. Posiedziałem trochę nad tematem zaczynając od początku. No więc: 1) kupiłem w OVH domenę i przekierowałem rekord A na ip serwera, następnie dla poszczególnych subdomen...
  8. raffter

    Pomoc Instalacja Passbolt w Docker

    Za dużo z tego nie rozumiem :) wnioskuje jednak, że przydałoby się podpiąć pod NAS zewnętrzną domenę i zainstalować na nim SSL? Czy znajdę na forum konkretne instrukcje jak to zrobić?
  9. raffter

    Pomoc Instalacja Passbolt w Docker

    Tak wszystkie kontenery działają. Konto admina też wygenerowałem. Generalnie po tych wszystkich czynnościach passbolt działa prawidłowo w sieci lokalnej. Tak jak pisałem - nie działa połączenie zdalne z innej sieci po przekierowaniu portów. EDIT: Dołączam screeny z ekranu logowania z sieci...
  10. raffter

    Pomoc Instalacja Passbolt w Docker

    Witam, w firmie pojawiła się potrzeba uporządkowania bałaganu w zarządzaniu hasłami. Przeglądając różne rozwiązania trafiłem na Passbolt, który można zainstalować jako kontener Docker. Niestety nigdy wcześniej nie instalowałem żadnych kontenerów i moja wiedza w tym temacie jest bliska zeru :)...
  11. raffter

    Pomoc Problem z 64GB Ram w TS-1677X

    Upgrade ramu zakończony sukcesem. Włożyłem 4x16GB A-Data AD4U266616G19-SNG. Pamięć działa z prędkością 2133Mhz.
  12. raffter

    Pomoc Problem z 64GB Ram w TS-1677X

    Korzystam z MS Power Automate Desktop, dlatego też muszę mieć wirtualki Windowsa.
  13. raffter

    Pomoc Problem z 64GB Ram w TS-1677X

    Tak. Jest to bardzo specjalistyczne rozwiązanie stworzone na własne potrzeby, które co najważniejsze działa zgodnie za założeniami.
  14. raffter

    Pomoc Problem z 64GB Ram w TS-1677X

    Hehe wiem. Ale to jest bardzo specyficzne zastosowanie z użyciem Power Automate :)
  15. raffter

    Pomoc Problem z 64GB Ram w TS-1677X

    Tak, czytałem. I widziałem, że single w takiej konfiguracji są nie do znalezienia. Po prostu chcę mieć wyciśnięty max ze sprzętu, który posiadam. 64GB potrzebuje, gdyż docelowo odpalonych chcę mieć około 8 wirtualek win10 + win server 2022. Myślisz, że Qnap uruchomi się z 2x32GB 2400Mhz z...