Recent Content by redhub

  1. R

    Pomoc QNAP-212P problem z wentylatorem

    Dzisiaj zamontowałem wentylator, który zamówiłem z Aliexpress z linku wskazanego przez @pimposh. Komunikaty o błędach zniknęły od razu i po kilku godzinach pracy wygląda, że problem jest rozwiązany. :) Dziękuję za pomoc. 👍 Dla potomnych wrzucam zdjęcie zamiennika wentylatora, który działa...
  2. R

    Pomoc QNAP-212P problem z wentylatorem

    Dziękuję szybką odpowiedź i link do konkretnego modelu. (y) Na Aliexpress nie szukałem. Rozmiar się zgadza - to 60 mm.
  3. R

    Pomoc QNAP-212P problem z wentylatorem

    Nie przerabiałem wtyczki, zamówiłem od razu z 4 pinami. Jeśli dobrze rozumiem to podłączyć inny dowolny 4-pinowy wentylator i sprawdzić czy NAS przestanie zgłaszać błędy? 1676221741 To dobra rada ale przeszukując te dostępne w sieci nie znalazłem innego. Odpytałem chyba wszystkich dostawców na...
  4. R

    Pomoc QNAP-212P problem z wentylatorem

    Witam Szanownych Forumowiczów, wentylator w moim starym TS-212P przestał się kręcić. Kupiłem i zamontowałem zamiennik - jedyny pasujący jaki udało mi się znaleźć w internecie (sprzedawca zapewniał, że to zamiennik). Nowy wentylator pracuje i chłodzi urządzenie. Temperatury są poprawne co widać...