Recent Content by rmieszko

  1. R

    Pomoc Blokowanie klienta

    No właśnie nie mam żadnego dysku zamapowanego. I nie mogę tego zrobić bo dostaje bana... Macie jakieś rozwiązanie ...
  2. R

    Pomoc Blokowanie klienta

    _Floyd tak pisałeś żebym dodał adres do zaufanych, QNAP ma możliwość zdefiniowania listy pn. "zezwalają tylko na połączenia z listy" trzecia opcja na twoim zrzucie ekranu powyżej, tylko jak oddam jedne adres z którym mam problem to automatycznie pozostali użytkownicy będą mieli bana - dobrze to...
  3. R

    Pomoc Blokowanie klienta

    Chodzi o mapowanie dysków.
  4. R

    Pomoc Blokowanie klienta

    Nie ma takiej możliwości, jak dodam jeden adres to zblokuje wszystkie inne, muszę dodać całe klasy adresowe.
  5. R

    Pomoc Blokowanie klienta

    Nawet się nie loguje, czekam na żądanie wpisanie user i hasła, ciach mam bana. Sprawdziłem nie ma żadnych zamapowanych dysków sprawdzałem w MS w okienkach oraz w terminalu poleceniem net use.
  6. R

    Pomoc Blokowanie klienta

    Tak zgadzam się z tobą _Floyd jak się łącze z klienta to adres trafia na listę adresów z zbanowanych i dopisuje się na czarną listę jaką wskazałeś. Jak go wykasuję i chce jeszcze raz się połączyć to scenariusz na QNAPie się powtarza - czemu?
  7. R

    Pomoc Blokowanie klienta

    Tak tylko że tego IP nie ma na żadnej liście jakie wskazałeś, czy to możliwe że urządzenie zostało zablokowane wcześniej pod innym IP a QNAP widzi je pod adresem MAC (który jest niezmienny) i nie chce wpuścić i daje bana?
  8. R

    Pomoc Blokowanie klienta

    Witam, Posiadam urządzenie TS-212 na sofcie 4.3.3.1161 dla bezpieczeństwa mam ustawione blokowanie po określonej próbie błędnych prób logowań. Mam taki przypadek, że stacja użytkownika trafia od razu na listę IP zablokowanych, dlaczego? Ja tego nie ustawiałem dostałem w spadku, czy jest...
  9. R

    Pomoc S RS815RP+ zaplanowane zadania

    no to zamykamy...
  10. R

    Pomoc S RS815RP+ zaplanowane zadania

    Witam Zrobiłem sobie zaplanowane zadania na urządzeniu RS815RP+ o sofcie DSM 6.2.2-24922 Update 4, zadanie utworzyłem jako "Skrypt zdefiniowany przez użytkownika" jest to dokładnie polecenie synchronizacji danych pomiędzy FTP a zasobem na S. Uruchomiłem go ręcznie i się okazało że...
  11. R

    Pomoc Jak udostępnić ?

    To jest tylko przykład nazw nie powinien sugerować zawartości
  12. R

    Pomoc Jak udostępnić ?

    Ale jak zasób jest bardziej ukryty i jego wyciągnięcie na górę drzewa jest niemożliwe to jest to niewykonalne. Przeklikanie tylu reguł może prowadzić do błędu... A nie można jakoś tego zasobu zamontować na górę i tylko górze dać prawa dostępu? Nie da się zaplanować idealnej struktury aby się nie...
  13. R

    Pomoc Jak udostępnić ?

    Witam, Mam zasoby udostępnione na NASie, na którym jest struktura katalogów, którą przedstawia poniższe drzewo: - Dane (folder współdzielony) - - Dział_1 - - - Dokumenty_1 - - - Zdjęcia_1 - - Dział_2 - - - Dokumenty_2 - - - Zdjęcia_2 - - Dział_3 - - - Dokumenty_3 - - Dział_4 - - -...
  14. R

    Pomoc Folder współdzielony - mapowanie do zewnętrznego systemu Linux

    Ja to złe forum nie sądzę, ponieważ problem leży może po stronie S. Właśnie z CIFS tez wystąpił ten sam problem. Dzięki za link - zapoznam się z nim i dam znać.
  15. R

    Pomoc Folder współdzielony - mapowanie do zewnętrznego systemu Linux

    Witam, Posiadam S D916+ udostępniłem na nim zasoby jako foldery współdzielone i teraz chcę je podmontować do zewnętrznego serwera linux postawionego na Debian 9 robię to w następujący sposób Wydaję polecenie: mount -t ext4 -o username=admin,password=moje_haslo //IP_synology/wymiana...