Recent Content by Seba5120

  1. S

    Pomoc Przekierowanie domeny na qnapa, niestandardowy port

    A jest jakaś możliwość bez przekierowania portu połączyć się z serwerem www z zewnątrz? Jak np. usługa smartshare która po udostępnieniu wygląda następująco: myQNAPcloud share link Jeśli mam port w linku czyli np: IP:1234 to nie skonfiguruje pod to własnej domeny :/
  2. S

    Pomoc WordPress streaming rtsp kamera IP

    Super, to by była petarda jak apka by ogarnęła wszystko, odezwę się na pewno! :) Siemka, udało Ci się może napisać taką appke? Pozdrawiam Sebastian :)
  3. S

    Pomoc Przekierowanie domeny na qnapa, niestandardowy port

    Niestety zarezerwowany dla usługodawcy, nie ma innej możliwości, żeby to obejść?
  4. S

    Pomoc Przekierowanie domeny na qnapa, niestandardowy port

    Witam. W jaki sposób przekierować wykupioną domenę na serwer qnapa bez portu w adresie? Wiem dużo się naczytałem na temat domeny i za każdym razem jest ustawienie serwera na port 80. Tylko że ja nie mogę przekierować portu 80 w routerze na serwer i muszę wykorzystać własny port np. 1234. Mogę...
  5. S

    Pomoc WordPress streaming rtsp kamera IP

    A w jaki sposób postawić ten serwer na Qnapie? Jest może dodatkowa apka czy muszę to postawić na VM? A może Docker?
  6. S

    Pomoc WordPress streaming rtsp kamera IP

    Dzięki za szybką odpowiedź... A jest taka możliwość żeby korzystać z wtyczki przeglądarek, żeby nie trzeba było instalować dodatkowego oprogramowania? Pozdrawiam
  7. S

    Pomoc WordPress streaming rtsp kamera IP

    Witam Postawiłem stronę www na aplikacji wbudowanej w Qnapie TS251, wszystko fajnie działa i chciałbym umieścić na niej podgląd z kamery www. Czy komuś się to już udało, albo mógłby mnie naprowadzić w jaki sposób mógłbym to zrobić? Wyciągnąłem już z kamery protokół rtsp który działa, tylko nie...
  8. S

    Pomoc Serwer FTP przekierowanie do folderu użytkownika

    Siemka Mam problem z konfigurowaniem serwera FTP, mianowicie próbuję ustawić folder dla danego użytkownika tzw "home folder". Najlepiej jakbym mógł ustawić własny folder jako ścieżka użytkownika FTP (qnap/test/user1). Są dwie możliwości o których wiem, czyli ustawienie folder domowy wszystkim...
  9. S

    Siemka!

    Siemka! Witam wszystkich forumowiczów! Niedawno zakupiłem Qnapa TS-251 do celów domowych, inteligentny dom, serwer VM. W pracy również posiadam kilka Qnapów którymi zarządzam, od najmniejszych po największe... Zawsze pomoc się przyda i również postaram się pomóc! :) Pozdrawiam Seba