Recent Content by smsmn

  1. smsmn

    Pomoc TVS463 wysoka temperatura procesora

    Ale mam wrażenie, że kiedyś było spokojniej z wentylatorem, może ta pasta po prostu się zestarzała. Nie dowiemy się jak nie sprawdzę. Pasta do wymiany. Tylko co z aluminium? Czy procesor lub radiator jest aluminiowy?
  2. smsmn

    Pomoc TVS463 wysoka temperatura procesora

    z aluminium piszą, że się nie nadaje taka najlepsza: Coollaboratory Liquid Pro 82 W/mK CIEKŁY METAL
  3. smsmn

    Pomoc TVS463 wysoka temperatura procesora

    A czy AMD ma aluminiowe plecy? Radiator? Jest super pasta, ale nie do aluminium bo korozja.
  4. smsmn

    Download Oficjalne KODI dla serwerów QNAP opartych o procesory Intel i AMD

    Mam 15.2.0 to na 15.0.2 raczej nie ten kierunek. ;) A może to jest to samo nawet.
  5. smsmn

    Pomoc TVS463 wysoka temperatura procesora

    To jest z pewnością do zrobienia, pasta jest biała. Jakieś masz może sugestie które pasta jest najwłaściwsza?
  6. smsmn

    Download Oficjalne KODI dla serwerów QNAP opartych o procesory Intel i AMD

    Czy jest to instalacja na pulpit czy HD Station?
  7. smsmn

    Pomoc TVS463 wysoka temperatura procesora

    Dzień dobry wszystkim, Mam od jakiegoś czasu TVS-463. Kupiłem nowe urządzenie i przeróbek ani dziwnych softów nie było. Aktualizacje na bieżąco. Raid5. Z urządzenia zadowolony jestem, bo generalnie daje radę. Jeden mankament, który mnie wręcz dręczy to wentylator. Środowisko pracy urządzenia, w...
  8. smsmn

    Pomoc qsync nie synchronizuje pliku

    Witam wszystkich, qsync fajna rzecz, ale ... jednego pliku z premedytacją nie chce mi synchronizować. Excell ok. 6Mb Wchodzę z dwóch PC. Jedyna cecha różniąca ten sam plik na każdym z PC to data i godzina aktualizacji. Klikam wsze opcje, a pliki dalej nie są synchronizowane. Zaobserwowałem...
  9. smsmn

    Witam

    Hallo, którędy do wyjścia? :Hello:
  10. smsmn

    Witam

    Witam wszystkich, .....";-p" TS-410 4.1.0
  11. smsmn

    TwonkyMedia i PS3

    Podejrzewam, że problem nie leży po stronie ustawień sieci. Podczas generowania podglądu na ps3, zdjęcia są zmniejszana do rozdzielczości 1620/1080 i to trwa! Ktoś wie czy mam rację i jak to zmienić? Wgrywanie całych plików będzie raczej szybsze.
  12. smsmn

    TwonkyMedia i PS3

    ... u mnie nie działa. Generalnie jeden duży problem: PS3 widzi twonky, konfiguracja przebiega bez większych problemów, ale ... przy wyborze na ps3 zdjęć z twonky, przechodzę do albumu i podgląd zdjęć generuje się w tempie badzo, bardzo wolnym. Jakieś pomysły?