Recent Content by spietrza

  1. spietrza

    Witam

    Cześć, będzie Pan zadowolony
  2. spietrza

    Pomoc PyLoad - nie otwiera się strona logowania

    W opisie mojego filmu http://bit.ly/1UHeOxT jest link do pobrania z mojego serwera
  3. spietrza

    Pomoc pyLoad konfiguracja, rejestracja

    A mój film Ci nie wystarczy ??
  4. spietrza

    Ts-251+ dysk ssd

    Nie, nie można.
  5. spietrza

    Pomoc Virtualization Station i dysk VHD

    Po prostu zmieniłem rozszerzenie pliku vhd
  6. spietrza

    Hi everyone

    Hello
  7. spietrza

    Pomoc Brak połączenia z NAS lub innym Container

    W container nie widzę ip a jedynie id Ustawienia domyślne w Containter Station W kontenerze wrzucony port do bazy postgres Już wiem jak czyli Kontener jest na 10.0.3.4/24 a NAS 192.168.20.12
  8. spietrza

    Pomoc Brak połączenia z NAS lub innym Container

    Na jednym konterze mam odpalony Confluence.( http://192.168.20.11:32771) Przy konfiguracji bazy Postgres próbuje się połączyć docelowo z bazą umieszczonąna NAS bezpośrednio.(192.168.20.11) Ale efekt jest mizerny. Ni widzi bazy No ok więc utworzyłem kontener z bazą Postgres i zlinkowałem oba...
  9. spietrza

    Zapraszamy do pobierania QTS 4.3 Beta,...

    Samobójcy są wśród nas. Powodzenia
  10. spietrza

    Instruktaż/Tutorial Gitlab

    Jestem na etapie komendy bundle install w Skompiluj: libv8. Kończy się wywołanie błędem Unfortunately, an unexpected error occurred, and Bundler cannot continue. Czy przed komendą mam uruchomić plik patch i dopiero wtedy bundle install. Jeśli mam QNAP Intel wystarczy # linię + flags <<...
  11. spietrza

    Wiedza Xopero Free Forever

    Dla wszystkich zainteresowanych Xopero uruchomiło program Xopero Free Forever. Możesz mieć za darmo aplikacje na serwer + 3 klientów. Wystarczy jedynie podać email. Pełna informacja o programie na stronie Xopero Free Forever | Xopero
  12. spietrza

    Dzień dobry

    Cześć Marro ( Hulk )
  13. spietrza

    Pomoc Virtualization Station i dysk VHD

    No super w linuxie nie ma ale w Virtualization Station muszę wskazać dysk HDD. A on jedynie wyświetla z listy wyboru pliki IMG Dobra po prostu zmieniłem rozszerzenie na IMG o poszło. Kurde czasami człowiek nie szuka w najprostszej metodzie :)
  14. spietrza

    Pomoc Virtualization Station i dysk VHD

    Utworzyłem na stacjonarnym kompie kopię całego dysku jako VHD. Następnie przekonwertowałem obraz VHD do IMG aby móc podpiąć jako dysk do nowo tworzonej maszyny wirtualnej. Wszystko do tego momentu powiodło się. Jednak aby nie było za kolorowo podczas uruchamiania pojawia się błąd Mogę...
  15. spietrza

    Dobra zmiana

    Cześć, skoczyłeś kompletnie na inna platformę. Gratulacje z wyboru