Recent Content by Suchjy

  1. Suchjy

    Pomoc Praca na jednym folderze z wieloma użytkownikami z całego świata

    Cześć, W jaki sposób należy skonfigurować QNAP'a, aby możliwe było pracowanie na jednym folderze, jednocześnie przez wielu użytkowników? Standardowe parowanie folderów poprzez foldery współdzielone nie sprawdza się, ponieważ jest to opcja dedykowana jednemu użytkownikowi. W przypadku, gdy tych...
  2. Suchjy

    Pomoc Qsync - błąd połączenia z zewnątrz

    Mam zewnętrzny adres, tylko nie bardzo wiem jak to zrobić, aby pominąć? Rozumiem, że wtedy powinien łączyć się przez IP:Port? Próbowałem, ale zwraca błąd - zapewne muszę jakoś przekierować porty na switchu?
  3. Suchjy

    Pomoc Qsync - błąd połączenia z zewnątrz

    Tylko, że właśnie miałem problem z polączeniem z siecią, a jak to opublikowałem to mi puściła qsynca z zewnatrz :/
  4. Suchjy

    Pomoc Qsync - błąd połączenia z zewnątrz

    Cześć, Czy przy połączeniach QSYNC i łączeniu się do QNAP po myqnapcloud z zewnętrznej sieci w celu synchronizacji plików, te usługi z załącznika mają być publikowane? Wersja oprogramowania Firmware: x.x.x Build 20YYMMDD Model serwera: QNAP XX-XXX
  5. Suchjy

    Pomoc Brak połączenia z kamerami QVR - nie łączy

    Oki, dziękuję :). A powiedz mi jeszcze proszę, czy możliwe, że ten adres sieci się jakoś sam zmienił przez to, że mam pobieranie na auto? I powinienem to jakoś na sztywno wszystko skonfigurować? Dwa czy nie chciałbyś pomóc mi z paroma innymi rzeczami jako zlecenie? :)
  6. Suchjy

    Pomoc Brak połączenia z kamerami QVR - nie łączy

    a tą trasę jak zrobić? "Możesz dodać trase w QNAP'ie w przełączniku wirtualnym."
  7. Suchjy

    Pomoc Brak połączenia z kamerami QVR - nie łączy

    Ok. Tylko co, mam je wrzucić do którejść z tych sieci, obojętnie której?
  8. Suchjy

    Pomoc Brak połączenia z kamerami QVR - nie łączy

    Możliwe, że przy resecie qnap i sieci się zmieniło. Pytanie - bo wcześniej do qnapa miałem napewno wlot przez 192.168.55.106 a kamery tak jak są. To czy mozliwe jest jakieś zrobienie drugiej sieci na QNAP? Aby te kamery wpiąć, nie zmieniając już IP na każdej z kamer? Ew. jak mam poustawiać te...
  9. Suchjy

    Pomoc Brak połączenia z kamerami QVR - nie łączy

    Cześć, Mam taki problem, że QVR przestał mi łączyć się z kamerami. Kamery dodane, wcześniej działały - obecnie świeci sie brak połączenia - co może być przyczyną?
  10. Suchjy

    Pomoc Brak dostępu do QNAPA

    A możesz konkrentiej bo nie jestem w tym aż tak biegly xd - czyli w ustawieniach switcha mam sie wpiac i ustawic ten caly link aggregation w opcji 802.3ad na dwa konkretne porty? tam gdzie bede mial wpietego qnapa? i tyle? Na qnapie nic wiecej nie ustawiam? Zobacz też, że obecnie na QVR i...
  11. Suchjy

    Pomoc Brak dostępu do QNAPA

    Mam router od dostawcy, z którego leci ethernet na switcha GS-4210-16P4C. Następnie w tego switcha wpinam wszystko. W zakładce qnapcloud mam jeszcze taki problem, że nie mam łączności przez internet, nie wykrywa mi też routera UPnP do automatycznej konfiguracji
  12. Suchjy

    Pomoc Brak dostępu do QNAPA

    Udało się zresetować. Pytanie czy ten przełącznik wirtualny mam dodawać? Bo obecnie jest pusto i mam tylko 2 adaptery. Mam QVR i Qsynca na tym i zależy mi na dostępie z zewnątrz, szczególnie do kamer
  13. Suchjy

    Pomoc Brak dostępu do QNAPA

    <-- UWAGA! Treść tej notatki usuń przed publikacją swojego pytania! --> W tym miejscu przywitaj się oraz przedstaw swoje pytanie szczegółowo opisując czego ono dotyczy. Aby pytanie stało się bardziej klarowne i zrozumiałe dla użytkowników, możesz je zilustrować za pomocą zdjęć. W tym celu utwórz...
  14. Suchjy

    Pomoc QNAP - wyszukiwanie plików

    Nie mam pojęcia, foldery tworzyłem przez "nowy foldeR" jak to sprawdzić? Druga sprawa, czy jest opcja włączenia wyszukiwania również po treści plików word/pdf?
  15. Suchjy

    Pomoc QNAP - wyszukiwanie plików

    Indeksowanie jest włączone w ustawieniach tych folderów. Globalnie indeksowanie również jest włączone.