Recent Content by szumi77

  1. szumi77

    Pomoc Nvidia Shield - offtop

    To jest one+.Harmony One ktory jest rzadkoscia mial bluetooth i wifi.Wygladem przypomina np.harmony 950
  2. szumi77

    Pomoc Nvidia Shield - offtop

    zgadza sie,taka specyfikacja serii Harmony,ktora nie kazdemu odpowiada:)Ale lacznosc jest wazna i jak sie nie myle Logitech zatrzymal sie na IR.Byl chyba model One ktory czesto byl i jest mylony z seria ONE 885,950 czy 10..,Ale to jest blad,bo One mial lacznosc poprzez wifi!
  3. szumi77

    Pomoc Nvidia Shield - offtop

    Jasne,jezeli przystawka ma lacznosc z pilotem poprzez IR.Nie wiem jak wlasnie jest w przypadku Nvidia,ale np polecana z najtanszych opcji przystawka Xiaomi MI Box S ma lacznosc bardzo dobra poprzez bluetooth i rzeczywiscie pilot moze byc w drugim pokoju,ale Harmony wydaje sie byc juz...
  4. szumi77

    Pomoc Nvidia Shield - offtop

    Mam pytanie,bo mowa jest tutaj o pilocie Harmony.Przystawka laczy sie z pilotem za pomoca bluetooth?Pilot harmony laczy sie natomiast poprzez IR,chyba ze jest przystawka Hub,ale wtedy lacznosc odbywa sie wylacznie poprzez smartfona?
  5. szumi77

    Pomoc Klient VPN (QVPN)

    Troche odgrzje temat.Kto kupowal NordVPN,czy koniecznie przy wykupieniu nalezy wybrac kraj Polska,czy mozna zostawvi USA,czy moze jeszcze jakis inny?
  6. szumi77

    Pomoc Uszkodzony dysk,brak dostepu do danych

    Niestety restart nic nie daje!
  7. szumi77

    Pomoc Uszkodzony dysk,brak dostepu do danych

    Ts-453Be Kurcze sie tutaj wydarzylo:-(Wyglada ze jest problem z jednym dyskiem-WD Red 4TB,zakupiony jako nowy przepracowal ok.200 dni i na nim sa jak na zlosc najcenniejsze dane. ale,z jakiego powodu brak calkowitego dostepu do danych na drugim dysku? W File Station pusto ,zmapowane foldery w...
  8. szumi77

    Pomoc Awaria QNAP TS-228A?

    Równiutko po miesiacu:(
  9. szumi77

    Pomoc Awaria QNAP TS-228A?

    ostatnio mialem ten sam przypadek z ts-251a.Zwrot na gwarancji=zwrot pieniedzy
  10. szumi77

    Przy piwie Dylemat przy wyborze

    Ja rowniez po trefnym zakupie ts-251a, rowniez rozwazam zakup kolejnego Qnapa. Moze ktos podac wskazowki dla wymienionego wczesniej ts-251+ -8G jak sie ma np.do Ts-253Be-4G bo przedzial cenowy z podanymi pamieciami jest podobny.Ktos zachwalal kiedys Ts-453Bmini,a chyba Ts-253Be to pomniejszony...
  11. szumi77

    Kawa i papierosy Moje potyczki z TS251A.

    Dzisiaj zostalem poinformowany,o calkowitym zwrocie kosztow zakupu Qnapa.Tak,ze problem byl jak sie zepsul,teraz problem jest co dalej??
  12. szumi77

    Kawa i papierosy Moje potyczki z TS251A.

    Dosyc swieza,serwer odeslalem 2tyg temu.Dzisiaj dosalem informacje,ze w przeciagu tygodnia powinien byc final sprawy.Czy wroci naprawiony,czy bedzie wymiana na nowy,tego niewiem.Czy jest fizycznie w serwisie producenta ,czy sklep naprawia na wlasna reke??Czy jest mozliwosc ze wroci do mnie np.z...
  13. szumi77

    Kawa i papierosy Moje potyczki z TS251A.

    Moj ts-251a rowniutko po miesiacu uzytkowania/zabawy,podczas gdy bylem w pracy odmowil posluszenstwa,po przyjsciu z pracy byl cichy jak makiem zasial.Niestety juz jak sie wylaczyl,tak juz sie nie wlaczyl.Odeslalem do sklepu i zostalem poinformowany,ze zostanie wysłany do serwisu producenta w...
  14. szumi77

    Kawa i papierosy Serwer NAS do użytku domowego

    jako ze temat jest o domowych zastosowaniach serwerow,ktore glownie sluza jako magazyn danych,udostepnianie plikow,itp,a kryteria cenowe sa ok.1tys,ma ktos wiedzena na temat serwera,uzywa ts-328?Przypadkiem wyczytalem wlasnie o tym serwerze,ze jako najtanszy 3-dyskowy nas zdobył nagrodę Computex...