Recent Content by Tomek0

  1. T

    Pomoc First power supply failed or was removed.

    W takim razie jutro jadę zobaczyć co z nim jest nie tak
  2. T

    Pomoc First power supply failed or was removed.

    Fakt, nie podałem modelu: Wersja oprogramowania Firmware: 4.5.2.1594 Model serwera: QNAP TS-877XU-RP Nie wiem czy on ma dwa zasilacze. Ma dwa wejścia do kabla zasilającego. Jedno prowadzi do UPS, a drugie do listwy.
  3. T

    Pomoc First power supply failed or was removed.

    Dzień dobry, dzisiaj na qnapie wyświetlił się komunikat jak w tytule. Posiadam zasilanie awaryjne i ups. Na ten moment nie mam fizycznego dostępu do pomieszczenia, gdzie znajduje się urządzenie. Czy mogę prosić o informację co może być przyczyną? Dodatkowo wyświetla się przy stanie systemu w...
  4. T

    Pomoc Failed to update DDNS "myQNAPcloud".

    Udało się skontaktować ze wsparciem, ale niestety nie pomogli. Po próbach wszystkiego, w akcie desperacji wyjąłem rj45 i podłączyłem ponownie - zadziałało. MyQnapCloud działa, ale nadal nie ma nic w sekcji "Sieć i przełączniki wirtualne" Pan z pomocy technicznej zwrócił uwagę na coś takiego...
  5. T

    Pomoc Failed to update DDNS "myQNAPcloud".

    Niestety przy próbie logowania się za pomocą ID i hasła chwilę mieli i nie przechodzi dalej. Nie ma komunikatu o błędzie. Po prostu mam dalej wpisane dane logowania i mogę bez końca naciskasz "zaloguj"
  6. T

    Pomoc Failed to update DDNS "myQNAPcloud".

    1) loguję się, system przyjmuje, ale jest informacja, że Myqnapcloud link nie jest zainstalowany albo nie działa prawidłowo 3) Dzisiaj po kilku próbach rozwiązania problemu - nie pomogło 4) Zawsze miałem problem z help deskiem. Muszę się odezwać do firmy, która zakupiła urządzenie bo jak raz...
  7. T

    Pomoc Failed to update DDNS "myQNAPcloud".

    Rozumiem, że chodzi o 148.81.198
  8. T

    Pomoc Failed to update DDNS "myQNAPcloud".

    Dzień dobry, mam problem z uzyskaniem połączenia z qsync z poza sieci. Wszedłem w Myqnapcloud link i pojawia się problem. Przy Statusie połączenia widnieje napis "Odłączomy. Upewnij się, że Turbo Nas może połączyć się z Internetem" Przy próbie połączenia wyskakuje komunikat jak w temacie "Failed...
  9. T

    Pomoc Dodanie kolejnego dysku do NAS

    Hej, Nigdzie nie jest tak napisane. To było moje pytanie (obawa). Jutro zamierzam przeprowadzić tę procedurę, ale chciałem spytać jak to się odbywa, żeby w trakcie nie zrobić sobie kuku. Ale rozumiem, że tworzy się po prostu niezależna partycja (wolumen). Dziękuję za wyjaśnienie :)
  10. T

    Pomoc Dodanie kolejnego dysku do NAS

    Dzień dobry, Mam pewnie proste pytanie i pewnie dlatego nie mogłem znaleźć na nie odpowiedzi. Mianowicie posiadam 2 dyski po 6 TB spiętę w Raid1. Posiadam na nim VM, foldery współdzielone zespołów w pracy itp itd. Teraz bym chciał dołożyć do kolejnej zatoki dysk 4TB jako osobna partycja, gdzie...
  11. T

    Pomoc Brak pliku po restarcie

    Będę musiał o tym pomyśleć. Dziękuję za szczerą chęć pomocy.
  12. T

    Pomoc Brak pliku po restarcie

    Niestety chyba nie mam wszystkiego zaznaczonego.
  13. T

    Pomoc Brak pliku po restarcie

    Obawiam się, że nie i nie wiem o istnieniu takiego czegoś. Pewnie dlatego nawet tu na forum zadałem pytanie o to czy są jakieś szkolenia z QNAP.
  14. T

    Pomoc Brak pliku po restarcie

    Niestety nie korzystam z migawek - kiedyś przez migawki mieliśmy duże problemy (długa historia). Co do usunięcia pliku - taki plik by był w koszu, do którego nie ma dostępu zwykły user.