Recent Content by Tomek_Zaw

  1. T

    Pomoc QNAP 209 PRO II - nie startuje

    Dzięki za odpowiedź. Inwestować w naprawę nie mam zamiaru. Do moich domowych zastosowań spisywał się idealnie przez kilkanaście lat i jakby działał nadal to nie czułbym potrzeby wymiany. Jednak chyba trzeba się pożegnać ;) Mam tylko nadzieję, że dane na dyskach nie uległy uszkodzeniu
  2. T

    Pomoc QNAP 209 PRO II - nie startuje

    Cześć Niestety po tygodniowym odłączeniu NAS od prądu nie chce wystartować. Przed urlopem urządzenie działało bez problemowo Z dyskami (RAID 2 x WD20EFRX) po włączeniu nic się nie dzieje, ciągle miga czerwona dioda Bez dysków miga ciągle dioda zielona i co kilka minut NAS wydaje 3 długie piski i...
  3. T

    Pomoc QNAP TS-209 PRO II - wntylator

    Dobry wieczór Dziękuję za ostatnią sugestię. Wymiana wentylatora na nowy rozwiązała problem błędów wyświetlanych w logach, niestety powstał nowy. Nowy wentylator działa ciągle na najwyższych obrotach bez względu na to czy wykorzystuję funkcję Inteligentnego chłodzenia czy ręcznego. Zmiana...
  4. T

    Pomoc QNAP TS-209 PRO II - wntylator

    Dzień dobry Niestety w moim NAS padł wentylator. Jest to model Bi-Sonic SP702012L posiadający regulację obrotów oraz trzy przewody Na rynku udało mi się znaleźć identyczny model jednak bez regulatora z dwoma przewodami. W związku z powyższym mam do Was pytania: 1. Czy znacie jakiś sklep gdzie...
  5. T

    Wiedza myQNAPcloud - czyli QNAP w internecie... (przekierowanie portów)

    No domyślam się. Ale służył i służy nadal dzielnie ;-) Dzięki za odpowiedzi
  6. T

    Wiedza myQNAPcloud - czyli QNAP w internecie... (przekierowanie portów)

    Dzięki Pigers. Czyli nic z tego, niestety na tego Qnap a 3.3.3 to maksymalna wersja
  7. T

    Wiedza myQNAPcloud - czyli QNAP w internecie... (przekierowanie portów)

    Hej. Czy da się uruchomić myqnapcloud na 209 II pro na QTS 3.3.3? Z góry dziękuję za odpowiedź
  8. T

    Pomoc Awaria - brak dostępu do danych

    Dzięki za zainteresowanie moim tematem ;-) Ja także czekam na odpowiedź od QNAP'a i WD.
  9. T

    Pomoc Awaria - brak dostępu do danych

    Archi a wiesz coś więcej nt. kompatybilności z TS-209 Pro II?
  10. T

    Pomoc Awaria - brak dostępu do danych

    Tak mam własnie zamiar, ale mam cały czas problem ze znalezieniem odpowiednich dysków 2TB ;-/
  11. T

    Pomoc Awaria - brak dostępu do danych

    No nie jestem ;-) Dane już się kopiują, mam tylko problem z wyborem dysku, ale liczę na to, że nie długo coś znajdę
  12. T

    Pomoc Awaria - brak dostępu do danych

    to było na bank SeaTools pod DOS na początku testu znalazł ponad 200 błędów. Nie zostaje mi nic innego niż próbować.Witam Na samym początku chciałbym wszystkim podziękować za rady. Po 48 godzinach, sporej masie obaw oraz chwilach zwątpienia oraz 847 wykrytych błędach - dysk działa a pliki nie...
  13. T

    Pomoc Awaria - brak dostępu do danych

    Po kilku próbach się udało ale Ext2 uważa, że ta partycja ma 930GB pojemności i tyle samo jest zajęte, ale Explorer sądzi, że 0/0 wię chyba d..a Ale mimo wszystko dzięki Teraz próbuję Knoppixem, może coś się uda
  14. T

    Pomoc Awaria - brak dostępu do danych

    Pigers montuję kolejny dysk i niestety nic o prócz tego, że mam komunikat o potrzebie jego sformatowania ;-/ Jak rozumiem o to Ci chodziło kiedy pisałeś "Jak nic z tego, to wtedy naprawa SeaToolsem."?
  15. T

    Pomoc Awaria - brak dostępu do danych

    Avis wierz mi, że zainwestuje ;-)