Recent Content by tomektomek

  1. tomektomek

    Pomoc Witam! pomóżcie proszę!

    No to spieszę z wyjaśnieniami: 2 dyski 8TB WD RED WD80EFZX, RAM 4GB, router FORTIGATE 60E, switche ZYXEL GS1900-24, nowa siec kat 6, odleglosc max 40m. Chyba problem z wolnym dostepem do dyskow poniewaz mam ostatnio takie komunikaty: "Ostrzeżenie 2022-12-14 18:36:53 System 127.0.0.1...
  2. tomektomek

    Pomoc Witam! pomóżcie proszę!

    Jeszcze raz ponawiam prośbę! nie czuje się na siłach aby to zrobić. Chcę wynająć specjalistę. proszę o kontakt!
  3. tomektomek

    Pomoc Witam! pomóżcie proszę!

    Hej i co ? Jest szansa kogoś podnająć?
  4. tomektomek

    Pomoc Witam! pomóżcie proszę!

    router Forti, switch zarządzalny Zyxel 1670399765 położona nowa sieć kat6 i dołożony nowy swictch - uzytkownicy twierdza ze problem zaczał się po remoncie :) 1670400939 bardzo chętnie kogoś podnajmę do rozwiązania problemu. sprawa zrobiła sie pilna
  5. tomektomek

    Pomoc Witam! pomóżcie proszę!

    dobra wracam do tematu! Dotarłem na miejsce mogę odpowiedzieć na wszytkie pytania: problemy z bardzo wolnym dostepem do danych. danych używanych jest 1,4TB wolnych 4,21 TB. 10 użytkowników. konstruktorzy mają na nim rysynki w SOLID EDGE. duże złożenie otwierało się 10 minut teraz ponad godzinę...
  6. tomektomek

    Pomoc Witam! pomóżcie proszę!

    ok jade tam jutro sprawdze co bedę mogł. na razie dzieki1
  7. tomektomek

    Pomoc Witam! pomóżcie proszę!

    u znajomego to rozwiazało problem. tylko on miał Qnapa Rackowego ze specjalnym portem na M2 1669815279 jakies 4,5GB
  8. tomektomek

    Pomoc Witam! pomóżcie proszę!

    dobrze oczywiscie sprawdze siec, poproszę tylko odpowiedz na moje pytanie: mogę dołazyc w tym modelu SSD aby działał jako Cach? czy dyski ma załozyc 2? czy moge to zrobić nie tracac struktury i danych?
  9. tomektomek

    Pomoc Witam! pomóżcie proszę!

    problem jest z wolnym dostepem do plików. kiedyś się klikało i było a teraz sie klika i dłuuuugo czeka. Pliki to rysunki i programy do maszyn. mam dwa wolne gniazga mogę zainstalować dwa SSD... i tak mam te dyski nie ma problemu zeby przetestować. pytanie jest tylko czy włoże dyski i nic się...
  10. tomektomek

    Pomoc Witam! pomóżcie proszę!

    Chcę podołyć SSD jako cache, Pytanie czy tylko go podłaczę i skonfiguruje bez utrady struktury i danych ??? 1669804724 Chcę podołyć SSD jako cache, Pytanie czy tylko go podłaczę i skonfiguruje bez utrady struktury i danych ???
  11. tomektomek

    Pomoc Witam! pomóżcie proszę!

    Mam w firmie TS-453A z dwoma dyskami 8TB. użytkownicy skarżą się na wolny dostęp do plików. Zwieksze RAM i dodatkowo chciłbym dołozyć dysk SSD jako pamięć. Czy to bezpolesny zabieg? wkładam i konfiguruję czy wszytko muszę robić od nowa. Nie chce nic namieszć żeby nie stracić danych.