Recent Content by warmer

  1. warmer

    Pomoc Synchronizacja udziałów

    Dziękuję bardzo za pomoc :) Faktycznie nie wpadłem na to, żeby to tak rozwiązać.
  2. warmer

    Pomoc Synchronizacja udziałów

    Tylko z tego co piszą tutaj: QNAP Turbo NAS Software User Manual wychodzi, że na tym lapku też musi być zainstalowany Qsync, więc czy wtedy Qsync nie ściągnie na tego laptopa całego synchronizowanego folderu?
  3. warmer

    Pomoc Synchronizacja udziałów

    Ale na Qnapie folder ten jest tylko w katalogu .Qsync. Da się to podlinkować dla użytkownika z zewnątrz?
  4. warmer

    Pomoc Synchronizacja udziałów

    Witam, Mam pytanie odnośnie sposobu rozwiązania kwestii synchronizacji kilku folderów. Najpierw przedstawię sytuacje: Mam sieć LAN w firmie w której folder z dokumentacja, na której pracują pracownicy, który jest synchronizowany Qsync-iem we wszystkich komputerach firmowych. Mam człowieka, który...
  5. warmer

    Pomoc Backup synchronizowanego folderu

    ok, dziękuję za pomoc :) Wygląda na to, że działa.
  6. warmer

    Pomoc Backup synchronizowanego folderu

    Folderów QSync z lokalnego PC-ta, tak? Do crona, tzn? Lejek jestem :)
  7. warmer

    Pomoc Backup synchronizowanego folderu

    Witam, Czy jest możliwość wykonania backupu synchronizowanego folderu Qsync? Wiem, że moge zrobić backup folderu synchronizowanego który jest na PC, ale wolałbym żeby odbywalo sie to w nocy przy wyłączonych komputerach. Myślałem nad tym, żeby zrobić na NASie, do którego mieli by dostęp...
  8. warmer

    Pomoc Problem z mapowaniem dysku sieciowego

    Dobra, już chyba problem się rozwiązał (częściowo). Drugi komputer już widzi NAS-a i ma do niego dostęp przez Qfindera i przeglądarkę i mogę mapować dyski. Tylko na pierwszym dalej nie mogę mapować. Pomogło wpisanie wszystkiego na sztywno i w konfiguracji rutera i w ust. sieciowych NAS-a (dałem...
  9. warmer

    Pomoc Problem z mapowaniem dysku sieciowego

    Huh, teraz jest jeszcze lepiej. Inny komputer w tej sieci w ogole nie ma dostępu do NAS-a. Qfinder go nie widzi, a przy próbie połączenia się przez przeglądarke wyskakuje "Przekroczono limit czasu połączenia". Ustawiłem IP na sztywno, próbowałem na wyłączonym firewallu, wpisałem do firewalla...
  10. warmer

    Pomoc Problem z mapowaniem dysku sieciowego

    tak, dalej to samo :/ Nie napisałem wcześniej. Mo system to Windows XP SP3
  11. warmer

    Pomoc Problem z mapowaniem dysku sieciowego

    Błąd 67 pozostał. Zmienił się jedynie komunikat przy 2 komendzie na "Błąd logowania: nieznana nazwa użytkownika lub hasło"
  12. warmer

    Pomoc Problem z mapowaniem dysku sieciowego

    W pierwszym przypadku dostaję Błąd 67. Nie można odnaleźć nazwy sieciowej :/ W drugim błąd 5 Odmowa dostępu. Firewall (ZoneAlarm) przepuszcza cały ruch z Qfindera, firewall na ruterze wylączony.
  13. warmer

    Pomoc Problem z mapowaniem dysku sieciowego

    Zrobiłem, ale dalej to samo. Grupa robocza się zgadza. Sieć mam po DHCP, ale IP są stałe ( DHCP przydziela zawsze to samo IP)
  14. warmer

    Pomoc Problem z mapowaniem dysku sieciowego

    Witam, Mam problem z zmapowaniem dysku sieciowego w TS-221. Mianowicie oba sposoby opisane w instrukcji nie działają. Gdy chcę to zrobić przez Mapowanie dysku sieciowego w Qfinder 4.2.2, po zalogowaniu się jako admin dostaję komunikat: "Błąd sieci:nie odnaleziono urządzenia w sieci. Sprawdź...