Recent Content by wiktoriano

  1. wiktoriano

    Drugi NAS - Centrum multimedialne

    Rzucisz jakieś propozycje? Skrócisz mi czas szukania o jakiś tydzień i to, że znów się nie wpier....e Bez Apple
  2. wiktoriano

    Drugi NAS - Centrum multimedialne

    W sumie wyjdzie sporo taniej :)
  3. wiktoriano

    Drugi NAS - Centrum multimedialne

    Panowie i Panie. Mój pierwszy NAS TS-230 to niewypał, z resztą Qnap chyba też jest tego zdania skoro jest już TS-233... Zastanawiam się jeszcze pomiędzy synGology, bo się obraziłem na mojego TS'a, ale już się odbraziłem, bo widzę sporo różnic na plus i minus pomiędzy Qnap i SynGology...
  4. wiktoriano

    Pomoc QVPN - QBelt rozłącza po 3 minutach

    Nie ma w profilu do wybrania TS-230, a "x" oznacza dowolną liczbę. Tak myślę.
  5. wiktoriano

    Pomoc QVPN - QBelt rozłącza po 3 minutach

    Na razie odpada, korzystam w pracy. W QTS 5.1 nie ma na liście WireGuard
  6. wiktoriano

    Pomoc QVPN - QBelt rozłącza po 3 minutach

    Rozłącza losowo czasami 2 min. czasam 6 min. różnie, uważam że to prolem albo z Win10, albo z QVPN. Testowałem na androidzie z tym samym ISP i nie ma problemu.
  7. wiktoriano

    Pomoc QVPN - QBelt rozłącza po 3 minutach

    Witam. Odświeżam. Mój ticket skończył, się tym, że miałem sprawdzić, czy rozłączenie następuje gdy łaczę się w sieci LAN. Niewystępuje, tym samym support stwierdził, że jest to problem po stronie dostawcy internetu, aczkolwiek teraz zauważyłem, że rozłączenie nie następuje podczas kopiowania...
  8. wiktoriano

    Pomoc Folder wrzuta | megadrop

    Witam. Czy jest możliwość udostępnienia folderu, aby można było wrzucić jakieś pliki bez możliwości logowania się, coś na zasadzie MegaDrop z mega.nz? Mówiąc kolokwialnie, ktoś dostaje link i nie widzi co jest w folderze, ale może coś przesłać do tego folderu. Pozdrawiam.
  9. wiktoriano

    Pomoc Utraciłem dostęp do GUI

    @MasterINC SSH włączysz przez Qmanager
  10. wiktoriano

    Pomoc Utraciłem dostęp do GUI

    @MasterINC - Dostęp z zewnątrz? - Przycisk reset przez 3 sec.?
  11. wiktoriano

    Pomoc Utraciłem dostęp do GUI

    @MasterINC faktycznie nie ma, wydawało mi się, że widziałem. Jak masz połączone myqnapcloud.com to możesz wejść przez "smarturl", ale z drugiej zaś strony jak masz wymuszenie https to musiałeś włączyć dostęp z zewnątrz wiec połącz się z zewnątrz wpisując adres IP i numer portu, standardowy to...
  12. wiktoriano

    Pomoc Utraciłem dostęp do GUI

    Też miałem taki problem, ale po kilku dniach samo się naprawiło, było to po odnowieniu certyfikatu. Przez ten czas łączyłem się z zewnątrz, gdzie nie było z tym problemu. Ew. wejdź przez Qmanager (android) i włącz http. Mała poprawka, ja miałem własny certyfikat, do własnej domeny.
  13. wiktoriano

    Pomoc Uprawnienia użytkowników

    Witam. Mam problem z uprawnieniami użytkowników (rodzina) Chciałbym, aby inny użytkownik miał dostęp do wydzielonej przestrzeni dysku na pliki oraz miał swojego qmagie. Niestety utworzony użytkownik widzi wszystkie moje zdjęcia w qmagie, a gdy ta osoba doda to wpada do moje qmagie. Jaki rodzaj...
  14. wiktoriano

    Pierwszy NAS do domu - pytania i dylematy

    Ja jestem właśnie po zakupie mojego pierszego NAS'a TS-230 i teraz wiem, że gdybym miał wybierać to z pewnością bym kupił jakiegoś z 4 dyskami lub co najmniej 2 HDD i PCie SSD. Różnica w cenie jest spora żeby kupić takiego z czterema dyskami bo x2 lub x3 to co TS-230. Ramu nie zużywa mi dużo bo...
  15. wiktoriano

    Pomoc Błąd przy przesyłaniu dużych filmów

    Po aktualizacji do wersji 4.5.3 1697 z 11.06.2021 nie występuje już ten problem.