Recent Content by wilku1

  1. wilku1

    Pomoc Boxafe - czy to działa ?

    W takim razie czas na integrację z tą aplikacją i zobaczymy jaki efekt będzie. Dziękuję za informacje
  2. wilku1

    Pomoc Boxafe - czy to działa ?

    Mam Microsoftowej 365. Ten backup robisz tylko dla jednego konta na gmailu czy całą organizację. Mało jest informacji i do niedawna była to wersja beta. Mam powyżej 100 użytkowników, więc ciekawy jestem jak to działa. Aby się nie okazało że po podłączeniu do office365 znikną mi maile i inne...
  3. wilku1

    Pomoc Boxafe - czy to działa ?

    Witam, Czy ktoś tego używa, jeżeli tak to proszę o ocenę. Sprawdza się to rozwiązanie. Ciekawy jestem waszych opinii. Pozdrawiam Robert Wersja oprogramowania Firmware: 4.5.1.1466 Model serwera: QNAP TVS-871U-PR
  4. wilku1

    Pomoc File Station - brak możliwości udostępniania

    OK, to jeszcze rozumiem. A co do udostępniania zasobów poprzez "Podziel się" to nie dziwne jest że nie na wszystkich użytkownikach jest? Ewentualnie może jest jakieś parametr, uprawnienie który za to odpowiada. Pozdrawiam
  5. wilku1

    Pomoc File Station - brak możliwości udostępniania

    Dziękuję za odpowiedź. Moje obserwancie: 1. Na swoim koncie nie mam choć korzystam z konta admin 2. Na drugim koncie gdzie jest to konto w grupie administratorów jest ta możliwość ale tylko w folderach poniżej głównych. Tak jak w Twoim przykładzie Folder Download - nie ma możliwości Download...
  6. wilku1

    Pomoc File Station - brak możliwości udostępniania

    Witam, Nie wiem co jest przyczyną ale z File Station nie mam możliwości (brak ikony) udostępnienie zasobów. Zauważyłem że przy uruchamianiu aplikacji pojawia się na chwilę ale później znika. Może macie jakiś pomysł. Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4 0435 Build 20171230 Model serwera...
  7. wilku1

    Pomoc Replikacja danych z wykluczeniem konkrentych folderów

    Witam, Co do kosza to raczej kasowanie i przenoszenie nie wchodzi w rachubę. Jest on potrzebny a przy okazji rozrasta się bardzo szybko. Aktualnie zwartość kasowana jest ręcznie. To dotyczy tak naprawdę wszystkich koszy które są uruchomione. Nawet na sztywno jestem wstanie to zadeklarować aby...
  8. wilku1

    Pomoc Replikacja danych z wykluczeniem konkrentych folderów

    Dziękuję z szybką odpowiedź mam wątpliwość a mianowicie : W modelu TS-453 Pro jest opcja serwera RRTR natomiast na starszym urządzeniu TS-209 Pro u tej opcji nie ma. Wersję firmware jest najnowsza jaką można zaktualizować Version 3.3.3 build 1003T. Uruchomiłem z funkcją FTP, natomiast do...
  9. wilku1

    Witam Wszystkich

    Czuje się jak na morzu z tym pozdrowieniem :)
  10. wilku1

    Witam Wszystkich

    Witam, Od 2008 rozpocząłem przygodę z qnap-em model TS-209 Pro nie dawno dokupiłem TS-453 Pro. Muszę stwierdzić że maszyny działają bezproblemowo. W modelu starszym wymieniłem tylko wentylator bo zaczął głośniej działać, ale nie ma co się dziwić od 2008 roku do teraz 24 godziny na dobę to...
  11. wilku1

    Pomoc Replikacja danych z wykluczeniem konkrentych folderów

    Witam, Posiadam 2 qnap-y, różne modele (starszy, nowszy) w których mam uruchomioną usługę replikacji -działa tak jak powinno. Ze względu na mniejsza pojemność starszej maszyny muszę uruchomić replikację z wykluczeniem konkretnych folderów np: @Kosz. Przeglądając możliwości konfiguracyjne przez...