Recent Content by ziouosan

  1. ziouosan

    Pierwszy NAS do domu - pytania i dylematy

    to kup sobie teraz jakiś używany UPS tak żeby podtrzymał qnapa w razie mignięć prądu. ja mam CyberPower DX650E i daje radę podtrzymując mi całego małego racka domowego ;) co do NAS to bardzo dobrze że zdecydowałeś się na 4 dyskowca. przyda się na pewno.
  2. ziouosan

    Pomoc Admin Login Fail (HTTP) - nieznane próby logowania do QNAP

    Też miałem taki atak 25.03 - około 2k nieudanych prób logowania na admina. Wyłączyłem przekierowanie portów UPnP i od tamtej pory jeśli potrzebuję czegoś zdalnie to łączę się przez VPN. Ataków obecnie - zero.
  3. ziouosan

    Pomoc rTorrent nie rozpoczyna pobierania inicjowanego przez sonarr

    jak wyżej, zaczytało bez problemu ręcznie dodany plik torrent. Naprawione. Pomogło przestawienie DHT z 'auto' na 'on'. Do zamknięcia.
  4. ziouosan

    Pomoc rTorrent nie rozpoczyna pobierania inicjowanego przez sonarr

    Oczywiście że zrobiłem, zaczytało bez problemu.
  5. ziouosan

    Pomoc rTorrent nie rozpoczyna pobierania inicjowanego przez sonarr

    to widzę z poziomu sonarra i takie info wysyła do rtorrenta: może Panowie @pigers i @Silas Mariusz coś podpowiedzą ? :)
  6. ziouosan

    Pomoc rTorrent nie rozpoczyna pobierania inicjowanego przez sonarr

    zawsze działało bez problemu. Część z torrentów które widać też są ciągnięte z tego samego trackera. Rarbg btw.
  7. ziouosan

    Pomoc rTorrent nie rozpoczyna pobierania inicjowanego przez sonarr

    Hej od tygodnia zadania inicjowane przez sonarr nie rozpoczynają się pobierać w rTorrent. Z widoku rTorrent wygląda to tak: czyli ciąg z końcówką meta i koniec. wersja sonarr: 2.0.0.5344 wersja rtorrent: 0.9.8-B000 Jakiś hint ? Sonarr w teście łączności widzi zarówno indexery i download...
  8. ziouosan

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    Podziękował :) Pozostali plexowicze nie muszą się krępować, nadal chętnie przyjmę wszystkie zaproszenia ;)
  9. ziouosan

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    Hej, poratuje ktoś zaproszeniem do swojej kolekcji ? Odwdzięczę się jak mi w końcu światełko założą :) ziouosan<at>gmail.com dzięki !
  10. ziouosan

    Pomoc KeepSolid VPN + rtorrent jak skonfigurować ?

    Podziękował :D Kawusia i biorę się za config.
  11. ziouosan

    Pomoc KeepSolid VPN + rtorrent jak skonfigurować ?

    Dodałem plik konfiguracyjny ovpn wygenerowany od dostawcy. Zestawiłem połączenie i działa. To raczej nie wszystko ? :)
  12. ziouosan

    Pomoc KeepSolid VPN + rtorrent jak skonfigurować ?

    Cześć. Wykupiłem sobie z promocji opcję lifetime dla KeepSolid VPN i teraz chciałbym skonfigurować QNAPa (TS-453Be) żeby rTorrent chodził przez VPN. Jest taka opcja żeby wyszczególnić połączenie tylko dla tej aplikacji ? Nie znalazłem tutorialu, może ktoś miał podobny case ? Pozdrawiam !
  13. ziouosan

    Dyski HDD 10TB do QNAP

    Jeśli szukasz dobrego dysku to IMHO tylko Ironwolfy są godne polecenia. Planujesz zakup 10TB dysku i chcesz wybrać najtańszy ? To proszenie się o kłopoty, jeżeli stać Cię żeby wydać ponad 1k na HDD to lepiej dorzucić kilka stówek i kupić pewniaka.
  14. ziouosan

    Nowy NAS

    nawet Mi Box od Xiaomi sobie z tym poradzi.
  15. ziouosan

    Pomoc Brak folderów współdzielonych po przełożeniu dysków.

    A w panelu sterowania - > foldery współdzielone widać te foldery?