Recent Content by zyxio

  1. zyxio

    Pomoc kamerka ip i zapis bezposrednio na pendrive

    przyznasz ze qnap w budynku z alarmem jest bezpieczniejszy niz karta pamięci w kamerce ktorą można wyrwać z drabiny. Ale zanim to zrobi to się nagra na nią lub na drugą która na nią patrzy.
  2. zyxio

    Pomoc kamerka ip i zapis bezposrednio na pendrive

    ona ma taki slot ale to nie jest bezpieczne- złodziej może wyrwać kamerkę razem z kartą.
  3. zyxio

    Pomoc kamerka ip i zapis bezposrednio na pendrive

    jakiejś wyjście z mojego problemu ?
  4. zyxio

    Pomoc kamerka ip i zapis bezposrednio na pendrive

    witam mam kamerkę ip jako monitoring przed domem. Chcialbym zapisywac z niej fimy przez ftp na qnapa. Jednak qnap stoi w pokoju gdzie pracuje i denerwuje mnie to skrobanie twardych dysków (dyski sa oczywiście mechaniczne). Przy zapisie z kamery ten dzwiek bedzie mnie denerowal bez przerwy...
  5. zyxio

    Kasowanie plików

    ok dzięki, spóbuje to ogarnąć w wolnej chwili.
  6. zyxio

    Kasowanie plików

    tu masz rację, foldery w filmach maja wlasciciela admina: tylko że to jest bład qnapa bo user "admin" jest i był wyłączony gdy Transpission tworzył ten folder.
  7. zyxio

    Kasowanie plików

    Odpisalem zanim edytowaleś post. Zrobilem jak mowiłes i zrzut niżej. Katalog Filmy z Public - user Cactus czyli ten moj xxx, pełne prawa admina: 1680111944 tylko nie kapuje dlaczego pokazuje grupe everyone, skoro cactus jest w grupie administrators....
  8. zyxio

    Kasowanie plików

    Przecież transmission jest aktywne na qnapie i działa na userze na ktorym sie loguje na nim czyli "xxx". Nie umiem sobie tego wytłumaczyć dlaczego to nie dziala. Poza tym user xxx ma pelne prawa admina więc dlaczego nie miałby uprawnien żeby cokolwiek zmienić stworzonego przez innego usera?
  9. zyxio

    Kasowanie plików

    Panowie czegoś tu nie rozumiem.... ja nie uzywam w ogole konta "admin", uzywam "xxx". Windows jest zalogowany na qnapie kontem "xxx", tak samo wchodzę na qnapa logujac sie przez xxx. Dlaczego więc nie mogę ruszyć tych plików? Sprawdziłem też że nie mogę stworzyć żadnego katalogu w tych...
  10. zyxio

    Kasowanie plików

    Nie pamietam już, albo stworzylem recznie z poziomu windowsa ale stworzone z poziomu aplikacji do torrentów (Transmission) Początkowo też myslalem że to wina Transmission ale wylaczylem tą aplikacje w qnapie a i tak nie dało się nic usunąć jesli jestem zalogowany jako user XXX 1680102369 jak...
  11. zyxio

    Kasowanie plików

    ale o ktore katalogi pytasz? podkatalogi w public ?
  12. zyxio

    Kasowanie plików

    A jednak nie kasuje - pojawia się błąd A wystarczy jedynie przelogować sie na "admin" i mogę usunać wszystko.
  13. zyxio

    Kasowanie plików

    xxx i admin sa w tej samej grupie "administrators" i nie maja nic zabronione
  14. zyxio

    Kasowanie plików

    ma wszystko
  15. zyxio

    Kasowanie plików

    Wracam do tematu bo zaczyna mnie to irytować.... poradziłem sobie z tym problemem w ten sposob że włączyłem konto admin i zalogowalem sie na nie i pokasowałem co trzeba. Ale zgodnie z poradami na forum i nie tylko konto admin powinno być wylączone wiec normalnie używam konta xxx z uprawnieniami...