Pomoc Photostation czasami jest offline: Problem
Witam, Mam problem ostatnio z Photostation który działa sobie kiedy chce. Pojawia się czasami komunikat jak na zdjęciu.Miał ktoś podobne problemy ?- Martin_80
- Temat
- 453be photostation
- Odpowiedzi: 0
- Forum: QuMagie, Photo, Video i Music Station
Pomoc Dysk SSD via USB 3.1 GEN1 widoczny w trybie USB2.0 @QNAP 453Be
Mam dziwny problem z portem USB 3.0 serwera Qnap 453Be (port USB umieszczony na przednim panelu). Podłączony dysk SSD via przejściówka unitek 3.1 GEN1 (Y-1096) jest widoczny jako urządzenie USB 2.0. Zdjęcie w załączniku.- Martin_80
- Temat
- 453be adapter urządzenie
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Kompatybilność dysków i urządzeń peryferyjnych
Pomoc Ciągłe skrobanie po dysku w nowyQnap 453BE pomimo wyłączonej sieci LAN/WIFI
Witam, Jestem tutaj nowy i mam do was pytanie czy to normalne że nowy NAS TS-453BE + 1x Seagate IronWolf 4TB mimo braku zainstalowanych apek, nawet z wyłączona siecią LAN/WIFI, ciągle skrobie po dysku przez 24/7, z przerwami na 30-60 sekund po 5 minut skrobania. Nawet nie mam na tym dysku...- Martin_80
- Temat
- 453be
- Odpowiedzi: 25
- Forum: Zarządzanie dyskami, SSD i HDD Spin Down
Pomoc Uszkodzony TS-453Be
Witam, Wiem, że jestem kolejną osobą z uszkodzonym modelem TS-453Be, ale również chciałem wykluczyć problem z biosem, ponieważ usterka powstała prawdopodobnie po aktualizacji do nowej wersji qts, ale nie wiem dokładnie czy się dokończyła poprawnie bo musiałem wyjść z domu.Więc prosiłbym o...- szpec82
- Temat
- 453be jeszcze problem ts-453be
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Serwisowanie elektroniki i modyfikacje sprzętowe
Szukam rozwiązania dla lokalnego cache'owania danych
Hej,sytuacja wygląda następująco: mam TS-453be podłączony do sieci po skrętce 6cat w szafie krosowej. Przepustowość takiego rozwiązania to w porywach 150MB/s. Zastanawiam się nad rozwiązaniem które umożliwi mi cache'owanie plików multimedialnych (zdjęcia w LR i filmy) z tego NASa i dostęp...- gruberrro
- Temat
- 453be cache
- Odpowiedzi: 5
- Forum: Przed zakupem... (Porady i dylematy)
Pomoc TS-453Be-4G mix producentów dysków
Hej wszystkim,Posiadam TS-453Be-4G oraz Dysk twardy WD Red WD20EFRX 2TB 3.5" SATA/600Narazie QNAP jest pusty, chciałbym dokupić mu 2 dysk zeby zrobić RAID 1.Bede kupowal dysk na ebay ( musze tam - mam karte podarunkową ) i zauważyłem że również 2TB jest IronWolf Seagate 2 TB ST2000VN004...- Fifi
- Temat
- 453be
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Kompatybilność dysków i urządzeń peryferyjnych
Pomoc Konfiguracja dysków TS-453Be
Obecnie na QNAP Ts-453Be mam 3 dyski: dysk 8 Tb i dysk 3 Tb razem jako wolumin 1 w JBOD oraz dysk 8 Tb jako osobny wolumin 3. Na tych dyskach są dane.Dokupiłem dwa dyski po 8 TB i chce je włożyć oraz skonfigurować od nowa dyski. W związku z tym na jeden dysk 8 TB mam wolną kieszeń, a drugi...- zbychol2
- Temat
- 453be color dyski konfiguracja
- Odpowiedzi: 3
- Forum: RAID, woluminy, system plików, ZFS i cache
Pomoc couchpotato nie uruchamia się.
Witam. Co może być przyczyną,że aplikacja qcouchpotatopo zainstalowaniu pokazuje pustą stronę- z informacją-serwer -tu adres mojego nasa-odrzucił połączenie? Zatrzymanie,uruchomienie,ponowna instalacja-nic z tych rzeczy nie pomaga. Strona próbuje się otworzyć z adresem nasa port 5050. Wersja...- yaroslavik
- Temat
- 453be
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Download Station i klienci P2P
Pomoc rtorrent-problem z katalogami przy ponownej instalacji.
Witam. Podczas ponownej instalacji rtorrent zmieniłem katalogi pobierania z download na rdownload. Ręcznie pliki przenosiłem,lecz coś nie tak poszło(zawiesiło się przy przenoszeniu menadżerem z rtorrenta) i w katalogu rdownload/complete mam 1/5 plików z tego co jest w katologu...- yaroslavik
- Temat
- 453be rdownload rtorrent
- Odpowiedzi: 6
- Forum: Download Station i klienci P2P
Pomoc Duże zużycie procka przez klienta openVPN.
Witam. Czy tak duże zużycie zasobów procesora przez klienta openvpn jest normalne? Ponad 20 do 30 procent? Klient openVPN jest wykorzystywany przez rtorrenta. Sprawdzi ktoś u siebie?Wersja oprogramowania Firmware: 4.4.1.1146 Model serwera: QNAP 453be- yaroslavik
- Temat
- 453be zuzycie
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc 8gb w jednej kości do 453be,plik wymiany.
Witam. Po zakupie modelu 453be-wymieniłem pamięć 2gb na 8gb kingstona w jednej kości. Sugerując się wpisami na forum,że 8gb śmiało można wkładać. I działa. System pokazuje ładnie ilość zamontowaej pamięci,ile zostało wolnej itd. Wszystko się zgadza. Jednak obserwując wykorzystanie...- yaroslavik
- Temat
- 453be 8gb pamieć
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Co po TS-453A?
Witam,Planuję sprzedać swojego 453A i kupić coś w zamian. Rozważam poniższe opcje: 1. QNAP TS-453Be-2G+karta QM2-2P+2x M2.SATA 250GB 2. QNAP TS-453Be-2G+karta QM2-2P-344+2x 512 NVMe PCIe M.2 3. QNAP TVS-473e-4G+2x M2.SATA 250GBWiem, że różnica w cenie pomiędzy 453Be a 473e jest spora ale po...- kolinek77
- Temat
- 453be dyski ts-453a warto
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Przed zakupem... (Porady i dylematy)
- L
Pomoc Zgodznosć Ramu Ts-453Be
Witam zamierzam kupić Qnap Ts 453Be wersja 2GB i rozbudować do 8 Gb czy kości HyperX Impact 8GB [2x4GB 1866MHz DDR3L CL11 1.35V SODIMM będą się nadawały ?Sprawdziłem parametry niby wszystko się zgadza ale pewności nie mam. Widziałem temat wyżej że miął problem z jedną kością HyperX wiec stąd...- laz12484
- Temat
- 1866mhz 453be ddr3l sodimm ts-453be
- Odpowiedzi: 7
- Forum: Serwisowanie elektroniki i modyfikacje sprzętowe
Czy warto? 253A-8G wymiana na 253Be-8G/453Be-8G
Mam możliwość, sprzedania 253A-8G i zakupu z dopłatą 253Be, pytanie do bardziej zawansowanych pasjonatów/użytkowników QNAP'a czy warto ? Zastawiam się czy nie dorzucić i "posiąść" 453Be ? W chwili obecnej mam 4TB+1TB w 253A oczywiście bez raid/u :) (ważne dane kopia na zewnętrznym dysku poprzez...- softart
- Temat
- 453be wymiana
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Przed zakupem... (Porady i dylematy)
Pomoc 16 GB RAM do TS-453Be
Witam. Potrzebuję informacji jaką pamięć RAM kupić do QNAP TS-453Be w celu rozbudowania go do 16 GB.Wersja oprogramowania Firmware: Model serwera: QNAP TS-453Be- Azureus8
- Temat
- 453be color kingston pamięci sodimm
- Odpowiedzi: 41
- Forum: Kompatybilność dysków i urządzeń peryferyjnych
- C
Serwery QNAP TS-253Be i TS-453Be
Firma QNAP zaprezentowała czterordzeniowy procesor oparty na procesorach Intel – 2-zatokowy model TS-253Be i 4-zatokowy TS-453Be. Dzięki slotowi rozszerzeń PCIe można rozszerzyć funkcjonalność obu serwerów NAS, tak aby spełniała potrzeby aplikacji, w tym buforowanie M.2 SSD i łączność 10 GbE...- CDRinfo.pl - Serwis
- Temat
- 253be 453be cdrinfo
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Aktualności z branży i informacje prasowe