Pomoc Migracja na QNAP.
Jako, że przyszedł moment na zmianę sprzętu i postanowiłem zapoznać się bliżej że sprzętem qnap-a, pojawiło się też pytanie. Czy jest jakiś sprytny sposób na przeniesienie danych z NASa S? Czy pozostaje jedynie ręczne kopiowanie wszystkich plików?Wysłane z mojego X900+ przy użyciu...- gentillo
- Temat
- migracja mojego użyciu wysłane
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc Konfiguracja Raid dla 4 dysków
WitamJedno pytanie, czy dla 4 dysków w jednym NAS-ie mogę skonfigurować RAID w następujący sposób: 1 i 2 dysk - RAID 1 3 i 4 dysk - RAID 0uszanowanie Krzysiek- krzych888
- Temat
- danych dysków mojego
- Odpowiedzi: 5
- Forum: RAID, woluminy, system plików, ZFS i cache
Pomoc Zielony ekran po wybudzeniu
Czasami, jak wiem że nie będę korzystał z serwera, to co usypiam (najłatwiej z Qmanager na komórce). Po wybudzeniu, jak włączę TV (serwer podłączony przez HDMI) to mam zmienione kolory - wszystko jest na zielono. To tak jak by błędnie był podawany sygnał albo źle włożony kabel, tylko że jego...- SebaRoz
- Temat
- mojego tapatalka użyciu wysłane
- Odpowiedzi: 4
- Forum: QuMagie, Photo, Video i Music Station
Pomoc Twonky nie pamięta ustawien
WitamNa Qnap 253 Pro mam zainstalowane twonky gdzie ustawilem tylko jedno urządzenie kture ma mieć dostęp do mediów ale niestety przy każdym restarcie serwera twonky to zapomina i muszę na nowo dopisywac urządzenia. Często też mam komunikat że wybrany plik nie jest obsługiwany i nie mam...- Ms_ki
- Temat
- mojego tapatalka twonky użyciu wysłane
- Odpowiedzi: 17
- Forum: Serwery multimediów (Plex, Jellyfin, Emby, DLNA)