Pomoc 0.9.8-B900 (qnapclub) ---> 0.9.8-BB01 (qnap.net...)
Hej,Aktualnie mam zainstalowana wersje 0.9.8-B900 z repozytorium qnapclub, zakupiłem ponownie Rt, aby mieć dostęp do najnowszych wersji, obecnie 0.9.8-BB01 z qnap.net...Moje pytania są następujące. :) - W jaki sposób teraz zrobić aktualizację, aby nie stracić danych i ustawień? Czy...- k4t27y
- Temat
- qnapclub repozytorium update wersje wersji
- Odpowiedzi: 11
- Forum: Rtorrent 15
- D
Pytanie o ts-230
Witam. Jestem nowy w tej dziedzinie :D . Czy na tym model czyli qnap ts-230 mogę zainstalować zewnętrzne repozytorium ?? Bo jak dodaje i wchodze w repo qnapcloud to niestety mam pusto i zero jakichkolwiek aplikacji.- Des3k
- Temat
- aplikacje repozytorium sklep store ts-230
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Pomoc Zniknęły ikony zainstalowanych programów z repozytorium QNAP Club
Zainstalowałem programy Midnight Commander i TeamsSpeak z repozytorium QNAP Club. Po restarcie zniknęło repozytorium a gdy dodałem ponownie to nie widzę zainstalowanych programów Midnight Commander ani TeamSpeak choć są uruchomione. Wyszukanie ich repozytorium pokazuje tylko że mogę je...- BB77
- Temat
- qnap repozytorium
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
Pomoc Brak antywirusa ClamAV w repozytorium
Witam.Czy ktoś wie co się stało z antywirusem ClamAV?Przenosiłem się z systemem z dysku HDD na SSD i część aplikacji, która nie miała jakiejś złożonej konfiguracji profilaktycznie odinstalowałem, aby uprościć migrację. Wydaje mi się że ClamAV był jedną z tych aplikacji którą miałem i która...- gkowal
- Temat
- brak clamav repozytorium
- Odpowiedzi: 6
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
Pomoc Kodi 18.4 - repozytorium
WitamMa ktoś instalkę Kodi leia 18.4 ? Niestety repozytorium nie działa Qnapclub Store: Kodi18 :-(Sama stronka działa, natomiast pobieranie już nieJestem akurat chory i mam trochę wolnego a mam nowy system i brak możliwość oglądania filmów bez KODI :-(- maki1000
- Temat
- kodi repozytorium
- Odpowiedzi: 2
- Forum: HD Station, Kodi i wyjście HDMI
Pomoc Problem z update Domoticz
Mam zainstalowane na swoim QNAP Domoticz wersja 2.6635 z repo Klubu QNAP. Widzę że obecnie dostępna jest nowa wersja 3.8314. Próbuję wię dokonać update za pomocą mechanizmu wbudowanego w Domoticz ale dostaję błąd:2017-08-25 10:43:15.727 Error: Error executing script command...- mackowiakp
- Temat
- problem repozytorium update
- Odpowiedzi: 6
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
Instruktaż/Tutorial Dodatkowe źródła paczek qpkg (3rd party store)
Od kilku wersji systemu pojawiła się możliwość skorzystania z dodatkowych repozytoriów paczek QPKG bezpośrednio z poziomu App Center.Aby dodać nowe repozytoria, należy otworzyć App Center a następnie kliknąć w górnym prawym rogu na ikonę ustawień (kolo zębate). Następnie przejść do...- Silas Mariusz
- Temat
- aplikacje app center appcenter paczki qpkg repozytorium
- Odpowiedzi: 40
- Forum: Kosz
Pomoc Jak zainstalować repozytorium Kodi ? - HS-251+
Witam, jak zainstalować repozytorium KODI (15.2) na urządzeniu HS-251+? Nie przyjmuje adresów sieciowych ani nie widzi dysku USB :-(- HasiokDru007
- Temat
- repozytorium
- Odpowiedzi: 2
- Forum: HD Station, Kodi i wyjście HDMI