Pomoc Błąd SMTP - nie można dodać odbiorcy
Dzień dobry Zachęciłem się od zainstalowania klienta poczty QmailAgent, wszystko działa ok do momentu kiedy chcę wysłać maila: Qnap stoi na wew. IP 192.168.1.xxx w domenie int.lalala.com.pl. Router fortinet 60E, zrobione destination - virtualIP na 8080,8081,443,465 TCP, source i services na...- SebekW
- Temat
- błąd smtp
- Odpowiedzi: 5
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
Pomoc Notyfikacje via SMTP
Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4.0427 Build 20171223 Model serwera: QNAP TS-251Witam serdecznie Napotkałem problem przy konfiguracji notyfikacji via e-mail. Przepraszam, ale muszę pominąć wszelkie dane wrażliwe (nazwy hosta/klucze/itp).Serwer zewnętrzny na Postfix/Dovecot. Obsługa...- dkurzelewski
- Temat
- color connect server smtp
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Instruktaż/Tutorial Własny Serwer Pocztowy SMTPS+IMAPS+POP3 + DODATKI (Qnap jako ServerDNS + Autorun + ApacheConf)
Tutorial dotyczący utworzenia własnej poczty SMTPS + POP3S + IMAPS + Zarządzanie Xmailem / Obserwacja logów z poziomu GUI+ dodatek1 ( na pewno się przyda ) – qnap jako DNS Server w Twojej sieci ! ( dnsmasq ).+ dodatek2 – przygotowanie konkretnego adresu url, przez który będzie dostęp do...- Ciangi
- Temat
- autorun dnsmasq smtp xmail
- Odpowiedzi: 27
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
- D
Pomoc Xmail zmiana portów SMTP
Witam. Na swoim urządzeniu udało mi się lokalnie uruchomić serwer pocztowy za pomocą Xmail. Cała konfiguracja lokalnie działa bez problemów, mogę wysyłać i odbierać wiadomości. Dostawca internetu po mojej prośbie przekierował porty 110 oraz 465 (argumentując ze port 25 jest bardzo często...- D0min
- Temat
- smtp xmail
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Serwer Web, PHP i MariaDB
- K
xDove - problem z wysłaniem załącznika
Witam,problem, który mnie irytuje, to wysłanie poczty poprzez programy pocztowe z jakimkolwiek załącznikiem. Nie mam żadnego problemu z wysyłaniem poczty bez załącznika , jej odbieraniem z i bez niego. Nie mam też problemu z wysłaniem i odebraniem poczty z załącznikiem poprzez uebimiau...- karolmich
- Temat
- mail smtp xdove
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Serwer Web, PHP i MariaDB
- A
XDOVE 1.3 problem SMTP
Witam,mam problem z odbieraniem i wysyłaniem emaili przez serwer XDOVE, załączyłem screena z logami nie wiem i nie mogę się doszukać co oznacza ten błąd może mi ktoś pomóc ?- augusrad
- Temat
- mail smtp xdove
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)