- P
Pomoc TS-228 Powiększanie RAID 1
Witam mam otóż taki problem w zatoce 1.mam dysk 2TB w zatoce 2.chciałem wymienić z 512GB na 1TB po wyłączeniu NASa i wymianie dysku na większy oprogramowanie automatycznie zaczęło odbudowywać RAID po całej procedurze dalej mam 512GB a opcje w zarządzaj mogę tylko włączyć i wyłączyć bitmape- piotr5001
- Temat
- raid 1 ts-228
- Odpowiedzi: 3
- Forum: RAID, woluminy, system plików, ZFS i cache
Pomoc Wymiana dysku TS-228 -zgranie danych
Chcę zmienić dysk w serwerze TS-228 na SSD i chcę zachować wszystkie dane jakie tam są czyli forum, hasła itp... Pytanie brzmi... Jak zgram foldery ze starego dysku takie jak phpMyAdmin i phpBB3 i wrzucę na nowy to będzie to działać?- ultraHD
- Temat
- ts-228 wymiana wymiana dysku
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Serwer Web, PHP i MariaDB
Pomoc Jak postawić serwer poczty e-mail na serwerze TS-228 / QNAP?
Szukałem informacji, ale narzędzie takie jak np. Plesk™ Jak zbudować serwer poczty e-mail przy użyciu narzędzia Plesk™czy też propozycja z tego tematu Serwer email na QnapieCzy jest jakieś narzędzie z instrukcją po polsku na mój serwer TS-228 ?Wiem, że ten serwer jest prymitywny jak ja...- ultraHD
- Temat
- qnap serwer ts-228
- Odpowiedzi: 24
- Forum: Serwer Web, PHP i MariaDB
- S
Pomoc QNAP TS-228 - Transmission - działa ale nie pokazuje postępu
Cześć,mam dziwny problem z Transmission (zainstalowanym z oficjalnego repozytorium). Po skonfigurowaniu ścieżek, użytkowników itp, wszystko pięknie działa tylko podczas pobierania pliku pasek postępu w ogóle się nie posuwa, a progress ciągle wynosi 0%. Dopiero po pobraniu całości zmienia się...- sulti
- Temat
- qnap transmission ts-228
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Download Station i klienci P2P
Pomoc Wake on lan ts-228
Witam Zakupiłem qnap ts-228, małe urządzonko do domu. Mam problem z wake up lan od 2 dni nie mogę tego uruchomić. Czyżby ts-228 nie miał funkcji wol? nigdzie w QTS 4.3 nie ma zakładki WOL? Firmware to 4.3.3.0238 a router to tp-link wr-842nd. W routerze ustawiłem forwarding portu 7 i 9...- Vardzi
- Temat
- lan ts-228
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Sieć, routing i VPN (QNAP, Qhora, Switch)
Kamera pod serwer TS-228
Chciałem zapytać czy są jakieś kamery dedykowane / kompatybilne pod serwer TS-228 dokładnie taki model... http://iv.pl/images/29653833706950849179.jpgcoś taniego i niedrogiego...- ultraHD
- Temat
- kamera serwer ts-228
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Przed zakupem... (Porady i dylematy)
Pomoc TS-228 i Aktualizacja OScam
WitamMam problem z Oscamem, jak nie jest dłużej oscam używany to muszę się zalogować i wykonać restart samego Oscama abym znów zaczął prawidłowo działać. Oscam mam w dość starej wersji, a dokładnie w take wersji version 1.20-unstable_svn, build r10991 (arm-none-linux-gnueabi-libusb). Czy...- MacFly
- Temat
- aktualizacja oscam ts-228
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
Pomoc Antywirus QNAP TS-228 problem z aktualizacją
Witam Nie może się zaktualizować oryginalny antywirus, który był już na pokładzie wbudowany w systemie.Następna sprawa wyskakuje antywirus MCafee, ale coś chce z licencją jakiś klucz lub jakieś logowanie.Proszę o jakąś pomoc mam skanować i obciążać serwer?- ultraHD
- Temat
- aktualizacja problem qnap ts-228
- Odpowiedzi: 14
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc Licencja exFAT dla TS-228 - PROBLEM
Witam,mam problem z dodaniem licencji exFAT do TS-228. Juz raz dodałem do tego serwera, ale licencja "znikła" po restarcie serwera, więc próbuje dodać po raz kolejny.Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.2.0128 Build 20YYMMDD Model serwera: QNAP TS-228- gruberrro
- Temat
- exfat problem ts-228
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
- Q
Pomoc Skrypt WakeOnLan na TS-228
Witam zainstalowałem sobie skrypt WakeOnLan stąd http://store.qnapclub.eu/index.php?act=detail&qpkg_id=410 wybrałem wersję TS-X28skrót się zrobił, niestety po uruchomieniu odpala się pusta strona Error 404PHP error zwraca takie błędy28 /share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/WakeOnLan/wol/index2.php...- qqlek
- Temat
- skrypt ts-228
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Serwer Web, PHP i MariaDB
- Q
Kawa i papierosy QTS 4.3.2 dla TS-228
instalował ktoś? coś lepiej/gorzej? bo mam NAS dopiero parę dni, dopiero co postawiłem jdownloadera2, zgrałem dane itd i nie wiem czy ryzykować czy zostać na razie na 4.2- qqlek
- Temat
- 4.3.2 qts qts 4.3.2 ts-228
- Odpowiedzi: 7
- Forum: Kącik użytkownika: Opinie, komentarze i testy
- Q
Pomoc TS-228 wymiana wentylatora
wymieniał ktoś na cichszy? noctua np? jakie są dokładne wymiary? bo znalazłem tylko tyle: Fans 1 x 40 mm Noise level 17 dB(A)- qqlek
- Temat
- ts-228
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Serwisowanie elektroniki i modyfikacje sprzętowe
Pomoc Czy istnieje nowszy firmware do TS-228
Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.0 Build 20160926 Model serwera: QNAP TS-228Witam jestem nowym na tym forum ale mam jedno zasadnicze pytanie: czy do powyższej wersji Qnap jaką posiadam od paru dni istnieje nowsza wersja QTS niż 4.2.0? W dziale Firmware są wersje nowsze na procki ARM ale...- Bronas
- Temat
- firmware ts-228
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc qnap TS-228 i karta WIFI
WitamJaka karta WIFI współpracuje z tym sprzętem, generalnie na stronie nie mogę znaleźć kompatybilności z TS-228, nie wiem czy sprzęt zbyt swieży czy coś innego,Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.0 Model serwera: QNAP TS-228- erwp
- Temat
- qnap ts-228
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Kompatybilność dysków i urządzeń peryferyjnych
- S
Pomoc notes station for ts-228
Witam serdecznie, Jak w temacie...potrzebuje pomocy a właściwie info, czy jest możiwość dodanie notes station dla ts-228.Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.0 Build 20160629 Model serwera: QNAP ts-228- senak
- Temat
- notes station ts-228
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)