Kopie + bazy MS SQL
Prośba o pomoc w doborze sprzętu.10 komputerów w firmie, z tego 6 to laptopy. Sieć lokalna to głównie WiFi na jakimś słabym routerze (do wymiany, ale to inna bajka).Chcę postawić maszynkę do backupów plików (chyba UrBackup - jestem z niego zadowolony). Kopie systemów - doraźnie, raz na 6...- BestiaPL
- Temat
- ms sql urbackup
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Przed zakupem... (Porady i dylematy)
Pomoc problem z UrBackup nie robi kopi
Witam wszystkich mam mianowicie problem z programem UrBackup wygląda to mianowicie w ten sposób. Mam zainstalowany program UrBackup na Qnapie TS-453A ver 4.3.3. Porty przekierowane prawidłowo 55415 widoczny po stronie wan, komputery widzą serwer Qnap Urbackup i odwrotnie, wydawało by że jest...- pepeaz
- Temat
- problem urbackup
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Backup i migawki (HBS 3, Qsync, SnapSync)
- L
Pomoc Qnap TS-453A - backup
Witam, Potrzebuję narzędzia podpowiedzi które najlepsze do robienia backupu z paru komputerów na Qnap. Coś w styku aplikacji klient/ serwer. komputery łączą się do Qnap i kopiują określone wybrane pliki lub bazy danych.- lewy11
- Temat
- backup urbackup windows witam
- Odpowiedzi: 6
- Forum: Backup i migawki (HBS 3, Qsync, SnapSync)
Pomoc UrBackup - mapowanie folderu w kontenerze.
Hejka!Ciąg dalszy przygód z UrBackup.Wpadłem na pomysł, aby stworzyć UrBackup na kontenerze (łatwiejsza aktualizacja, dbanie o system). Wszystko zainstalowałem pomyślnie, lecz natrafiłem na problem. Ścieżka Backup....Wykonałem to następującoI przetestowałem*tutaj testowałem z...- bartgrono
- Temat
- debian kontener mapowanie qnap urbackup
- Odpowiedzi: 7
- Forum: Backup i migawki (HBS 3, Qsync, SnapSync)
Pomoc UrBackup - usługa nie działa po aktualizacji Qnap
-rwxrwxr-x 1 admin administ 8438072 Mar 14 12:43 urbackupsrv* -rwxr-xr-x 1 admin administ 43152 Aug 15 2016 users* -rwxr-xr-x 1 admin administ 23912 Aug 15 2016 utmpdump* -rwxr-xr-x 1 admin administ 41440 Aug 15 2016 uuidd* -rwxr-xr-x 1 admin...- bartgrono
- Temat
- 4.3.2 4.3.3 brak połączenia qnap update urbackup usługa
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Backup i migawki (HBS 3, Qsync, SnapSync)