QNAP Forum
QNAP Forum
Forum

Szukaj

Przez:
Wyszukiwanie zaawansowane…
Przez:
Zaawansowane…
Zaloguj
Załóż konto

Szukaj

Przez:
Wyszukiwanie zaawansowane…
Przez:
Zaawansowane…
Menu
Zainstaluj aplikacje
  • Premium Apps
  • Portal
    Co nowego? Ostatnia aktywność
  • Forum
    Nowe posty Popularne Szukaj na forum
  • Nowości
    Nowe posty Wszystkie posty Nowe zasoby Ostatnia aktywność
  • Download
    Szukaj zasobów
  • Mini Encyklopedia
  • Ściąga techniczna
  • Instrukcje
    QTS 5.2.x QuTS hero h6.0.x QuMagie Hybrid Backup Sync Qfile Pro HA Manager QuWAN QuRouter QSS

Asterisk - GUI

  • Autor tematudlugi_piotr
  • od:19 Kwiecień 2009
  • 🎬 Pomoc: Multimedia i Aplikacje
  • Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
Używasz przestarzałej przeglądarki. Może ona nie wyświetlać poprawnie tej lub innych stron internetowych.
Powinieneś zaktualizować swoją przeglądarkę lub użyć alternatywnej przeglądarki.
D

dlugi_piotr

Passing Basics
Beginner
29 Grudzień 2008
5
0
1
  • 19 Kwiecień 2009
  • #1
Witam!

Zainstalowalem asteriska przez IPKG wraz z paczka GUI ktora umozliwia obsluge centalke
przez www.

Niestety nie moge moge sobie poradzic.

Zrobilem tak jak jest tutaj http://www.asteriskguru.com/tutorials/asterisk_gui.html

Nie mam dostepu przez www do asteriska co moglem zle zrobic?

Pozdrawiam
Piotr
 
Odpowiedz
Wyświetl chronologicznie Sortuj według ilości głosów
Z

ZIM

Passing Basics
Beginner
14 Styczeń 2009
15
0
1
  • 4 Maj 2009
  • #2
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.
 
Odpowiedz
Głosuj w górę0 Zgłoszenie negatywne
routerek

routerek

Passing Basics
Beginner
28 Grudzień 2008
11
0
1
  • 9 Wrzesień 2009
  • #3
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.
 
Odpowiedz
Głosuj w górę0 Zgłoszenie negatywne
Show hidden low quality content
Udostępnij:
Facebook Reddit WhatsApp E-mail Udostępnij Link
  • 🎬 Pomoc: Multimedia i Aplikacje
  • Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
  • Ultra Disco
  • Polski (PL)
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Jak korzystać z forum?
  • RSS
QNAP Forum Polska, QNAP Club Poland ©2008-2026
Początek strony Dół
Z powrotem
Tekst skopiowany do schowka.