Pomoc Download station, bitorrent i vpn problem z siecia

Zibi190

Passing Basics
Beginner
22 Listopad 2021
23
1
3
57
QNAP
null
Ethernet
100 Mbps
Download station i bitirrent nagle przestal pobierac. sadzilem ze dostawca internetu zablokowal mi torrenty wiec oplacilem vpn(hide.me) ale dalej to nie dziala dodatkowo nas zgalasza ze siec slabo dziala. Cos chyba vpn dziala nie tak ale nie wiem jak to sprawdzic. Mam TS-230
 
Publiczne z devil-torrents.pl dalem zrzutke polaczen chyba tutaj cos nie tak
siec.jpg
siec.jpg
 
Dopisalem do karty serwery dns mam teraz adres wan chyba juz dobry, jesli mam vpn to mnie dostawca nie dotyczy jak to rozumiem.
siec2.jpg

Połączono posty:

Wyglada ze problem z vpn rozwiazany bo nas pociagnal aktualizacje ale torrent nadal milczy
 
Po restarcie nas nie wyswietla permisson denied, ponownie wyswietla nie dotyczy.. Uruchomilem serwer proxy i z laptopa przegladalem strony vpn chodzi calkiem przyzwoicie ale nie torrenty. Jakis dibel siedzi chyba w systemie
 
Wywalilem dane i niedociagniete pliki torranta odinstalowalem aplikacje torrenta po restarcie ponowna instalacja i zaczelo dzialac ale nas zaczal sypac jakimis bledami nie wiadomo czy to od system czy jakies aplikacji prawdopodobnie czeka mnie reinstalacja systemu. Dzieki za zainteresownie
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. Download station
  2. torrent