Pomoc Etykiety na stałe?

_Floyd

Master+ Architect
Q's Excellence
6 Luty 2011
1 951
236
133
36
Warszawa/Żyrardów
www.wladcypolabitwy.pl
QNAP
TS-x53A
Ethernet
802.11ac (Wi-Fi 5)
Czy można w rTorrent przypisać etykiety na stałe?
Chciałbym mieć etykietę 4K i mieć ją nawet kiedy nie ma żadnego pobieranego pliku i przypisanego do etykiety.
Po co chce to mieć, dla ułatwienia dodawania plików przez program zewnętrzny na Androidzie.
 
Ty chcesz abym umieścił plik Torrent w folderze 4K? Jest mi łatwiej na telefonie otwórz za pomocą, uruchamia się program i pyta czy dodać do "Label", nie mogę dodać bo go nie mam, więc muszę dodać bez Label a następnie ręcznie wybrać plik i go przypisać. No nic będę tak robił.

Domyślam się ze się nie da inaczej. Migrowałem miedzy innymi klientami torrent i tam wszędzie było na stałe przypisanie, ale zostałem "zmuszony" wrócić do rTorrent i tak już zostanie.
 
Specyfikacja Rtorrenta jest taka, aby minimalizowac niepotrzebne dane po RPC wiec powiem tak... nie da sie inaczej. Generalnie i tak wiekszosc z nas jest przyzwyczajona do tego ze po tym RPC nie wiele tych danych jest przesylanych. Natomiast mialem klienta z TS-EC na ktorym mial chyba 200TB, w rtorrent 80 tyś zadań, i kategorie nie miescily sie na ekranie. Pisalem dla niego scrollbar na panel boczny. Tak jak mowilem, nie da sie pogodzić wszystkich.
 
  • Lubię to
Reakcje: _Floyd
Natomiast mialem klienta z TS-EC na ktorym mial chyba 200TB, w rtorrent 80 tyś zadań, i kategorie nie miescily sie na ekranie. Pisalem dla niego scrollbar na panel boczny. Tak jak mowilem, nie da sie pogodzić wszystkich.

Scrollbar w panelu bocznym z kategoriami? Najs - przydałby się :D