Przy piwie Forum QNAP Club - 2022 - sugestie funkcjonalności

Witam,

dorzucę swoje 3 grosze...

Jak zmienić wielkość czcionki postu ? Aktualna jest dość mała. Korzystam z monitora 24" i muszę wysilać oczy, by poczytać.

Oczywiście mogę skorzystać z opcji w przeglądarce typu CTRL + +, ale wówczas ginie mi menu po lewej stronie. W poprzedniej wersji forum nie miałem tego problemu.

Pozdrawiam,

S.
 
Biorę pod uwagę zmianę wielkości liter o jeden punkt do góry.
Połączono posty:

… trzeba byłoby się umówić na testy bo dla mnie font był trochę za duży. Do przedyskutowania jutro.
 
Tak. Nie ma odstępów. Taki był zamiar. Ma przypominać discorda slacka. To się nie zmieni.
Dla mnie to słabo się czyta jak nie ma widocznych odstępów między poszczególnymi postami. Jakbyś jednak kiedyś zmienił zdanie to popieram aby jakoś oddzielać od siebie posty.
 
Dla mnie to słabo się czyta jak nie ma widocznych odstępów między poszczególnymi postami. Jakbyś jednak kiedyś zmienił zdanie to popieram aby jakoś oddzielać od siebie posty.
Przyzwyczaisz się :)

Odstępy w dyskusjach nie są potrzebne.

Dzięki,

nie ma problemu, wieczorem możemy pogadać.




Wiesz, mam powyżej nawet 65" 4K, ale nie lubię zadzierać zbytnio głowy ;) ...

S.
Dostępne są testowe style:
1641462267159.png


Na Retinie całkiem sprawnie się na nich pracuje.

Porównanie:

1641462303568.png1641462325262.png

1641462343990.png1641462361369.png
 
Dla mnie to słabo się czyta jak nie ma widocznych odstępów między poszczególnymi postami. Jakbyś jednak kiedyś zmienił zdanie to popieram aby jakoś oddzielać od siebie posty.
Dodaj je sobie sam poprzez rozszerzenie Stylus lub podobne.
CSS:
@-moz-document url-prefix("https://forum.qnap.net.pl/threads/") {
.message.message--post:not(:first-child) {
    border-top-color: #3f454f;
    border-top-style: groove;
}
}
1641462578343.png
 
  • Lubię to
Reakcje: maks87
1. Skórka DARK.
2. Przepraszam, działa. Przenosi do ostatno czytanego. Ale założyłbym się że były wątki gdzie musiałem ręcznie przewijać gdzie byłem ostatnio.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. qnap club