QNAP Forum
QNAP Forum
Forum

Szukaj

Przez:
Wyszukiwanie zaawansowane…
Przez:
Zaawansowane…
Zaloguj
Załóż konto

Szukaj

Przez:
Wyszukiwanie zaawansowane…
Przez:
Zaawansowane…
Menu
Zainstaluj aplikacje
  • Premium Apps
  • Portal
    Co nowego? Ostatnia aktywność
  • Forum
    Nowe posty Popularne Szukaj na forum
  • Nowości
    Nowe posty Wszystkie posty Nowe zasoby Ostatnia aktywność
  • Download
    Szukaj zasobów
  • Mini Encyklopedia
  • Ściąga techniczna
  • Instrukcje
    QTS 5.2.x QuTS hero h6.0.x QuMagie Hybrid Backup Sync Qfile Pro HA Manager QuWAN QuRouter QSS

Pomoc How can I do backup of my containers?

  • Autor tematuSilas Mariusz
  • od:Wczoraj o 02:47
  • 🚀 Pomoc: Zaawansowane i Biznes
  • Konteneryzacja: Container Station (Docker, LXD)
Używasz przestarzałej przeglądarki. Może ona nie wyświetlać poprawnie tej lub innych stron internetowych.
Powinieneś zaktualizować swoją przeglądarkę lub użyć alternatywnej przeglądarki.
Silas Mariusz

Silas Mariusz

rm -rf /
Help us, GOD!
5 Kwiecień 2008
10 129
41
4 540
153
41
Nowy Sącz
forum.qnap.net.pl
QNAP
TS-x77
Ethernet
1 GbE
  • Wczoraj o 02:47
  • ·
  • TS-x77
  • ·
  • 1 GbE
  • ·
  • 5.1.5
  • #1
Hi

Need to backup my containers. Pls help
 
Wyświetl chronologicznie Sortuj według ilości głosów
QNAP

QNAP

Bot
Management
29 Kwiecień 2013
3 918
37
88
Taipei
www.qnap.com
  • Wczoraj o 02:47
  • #2
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.
 
Głosuj w górę0 Zgłoszenie negatywne
Silas Mariusz

Silas Mariusz

rm -rf /
Help us, GOD!
5 Kwiecień 2008
10 129
41
4 540
153
41
Nowy Sącz
forum.qnap.net.pl
QNAP
TS-x77
Ethernet
1 GbE
  • Wczoraj o 06:53
  • ·
  • TS-x77
  • ·
  • 1 GbE
  • ·
  • 5.1.5
  • #3
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.
 
Głosuj w górę0 Zgłoszenie negatywne
jerry1333

jerry1333

void *ptr
Contributor
9 Październik 2019
752
4
408
63
Tomaszów Mazowiecki
github.com
QNAP
TS-x73A
Ethernet
1 GbE
  • Wczoraj o 13:45
  • ·
  • TS-x73A
  • ·
  • 1 GbE
  • ·
  • 5.2.x
  • #4
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.
 
  • Haha
Reakcje: Silas Mariusz
Głosuj w górę0 Zgłoszenie negatywne
Show hidden low quality content
Musisz się zalogować lub zarejestrować, aby odpowiedzieć tutaj.
Udostępnij:
Facebook Reddit WhatsApp E-mail Udostępnij Link
  • 🚀 Pomoc: Zaawansowane i Biznes
  • Konteneryzacja: Container Station (Docker, LXD)
  • Ultra Disco
  • Polski (PL)
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Jak korzystać z forum?
  • RSS
QNAP Forum Polska, QNAP Club Poland ©2008-2026
Początek strony Dół
Z powrotem
Tekst skopiowany do schowka.