Kamery IP ala EPCAM 1.3 i 2.0mpix tubowe oraz kopułowe - 50 PLN netto

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
Kamerki bardzo przyjemne (szczególnie przy ich cenie).
Dzięki wielkie za super atrakcyjną ofertę oraz super sprawną i dobrze zapakowaną wysyłkę. Brawo!

P.S.
Nie tak dawno na Redcoon był "hot-deal": TS-431 za 499 zł z darmową wysyłką. Ja nie kupiłem ze względu na szybkość, ale teraz żal...
Jakbyś miał jakieś "czyszczenia magazynów" - feel free ;) Np. chętnie nabyłbym choćby potestowego UX800P ... ale nie za cenę 869L, bo to akurat do niego.
 
PS. Jak chcecie to masz też rejestratory z ryżu tej samej firmy co kamery. Za 60zł sztuka netto.
I kamery z puszką montażową tuby również 60zł netto - 2mpix i 70 diod IR.
 
ktos Nasze kamery juz montowal na zew ?:) kopulki czy tez tuby..
Tak @mariuszsal. Wrzucał przecież kiedys foty.
^A1EA17A1F52104DAAE859215002F77BE2D177F701F473E38DD^pimgpsh_fullsize_distr.png
 
Spoko. Jak się te kamery skończą będą firmy tajwańskiej firmy Shany - przetworniki może i gorsze, ale awaryjność zerowa.
Będą też tajwańskie Yudory 1mpix, które idealnie wpsółpracują z Home Automation np. Fibaro. Z QNAP'em również :)
 
FYI Dziś Tomek z Roleskiego ala @lotus wziął chyba ze 20 kamer. Także na magazynie zostało już może 20-30 sztuk.
I rejestratory...
masakra :D ja z tego forum ide bo sprzedam zaraz dom :D
Powiem Ci jak jest. Nasza firma dba o jakość produktu i dużo inwestujemy w research. Staramy się zwykle importować kamery na przetwornikach Sony. Sony ma obecnie jedną wade... 5mpix obraz jest teoretycznie brzydszy od chińskiego OmniVisiona 4mpix - ale prawdziwy, gdzie OmniVision daje obraz pozornie ładniejszy przez nałożenie dodatkowych filtrów przez DSP. Jednak noc weryfikuje tą jakość i OV spada na łeb na szyje, gdzie Sony np. Xarina radzi sobie z tym idealnie.
Sprawdź sobie:
Yudor na Sony Xarina: IP CAMERA admin:admin
oraz
Yudor 5mpix: IP CAMERA admin:admin
 
PS: Tu masz kamere MERXa 4mpix:
http://lan.merx.pl:8005/
login: admin/admin
( Opisana w Showcase przez @mariuszsal: MERX 4K-4042IRKS - niby to samo ale wrażenia zupełnie inne )
Cena promocyjna dla forum 380zł netto.
W sprzedaży detalicznej 680zł netto.

Zobacz obraz z niej jutro w dzień.
ja juz nic nie chce wiedziec.IDE STAD :D.jeszcze troche i w kazdym pokoju bede mial kamere.i zero prywatnosci.!
Ale będziesz mógł nagrywać amatorskie fiku miku :D
 
Zielony jestem w temacie kopułek i nie wiem jak mam się dostać do otworów na kołki.
Próbowałem obrócić pierścień ale boję się , że coś uszkodzę.
1.jpg
 
Jakbyś miał jeszcze te kopułkowe to dwie bym poprosił. :)
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Mogą Cię zainteresować

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. wykryć port USB