Silas Mariusz

rm -rf /
Help us, GOD!
5 Kwiecień 2008
10 132
41
4 556
153
41
Nowy Sącz
forum.qnap.net.pl
QNAP
TS-x77
Ethernet
1 GbE
screenshot010-png.png



Na jakich urządzeniach działa?
Na wszystkich modelach serwerów powyżej serii x51 i w górę.


Skąd pobrać?
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. kodi
  2. forum
  3. myqnap