Pomoc Ostrzeżenie przy backup'ie: Not all files/folders and their attributes are copied!

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

toomas08

Entry Technician
Q Associate
22 Luty 2014
50
5
8
QNAP
TS-x53
Ethernet
null
Witam.
Robię kopię zapasową na zewnętrzny dysk usb. Dostaję przy kopiowaniu takie komunikat

Kod:
Level:  Warning
[External Drive] (Sync) Job Temat+homes finished with warning. Not all files/folders and their attributes are copied!

Nie wiem czy to coś ważnego i co z tym zrobić. Możecie może coś podpowiedzieć?
 
Informacje z Menadzera kopii zapasowych:

Kod:
[2016/03/10 15:30:13] The synchronization is finished.
[2016/03/10 15:30:13] Sync statistic: Total number of the folders: 18756. Total number of the files: 115500. Total updated size: 622.96 MB. Average updating speed: 50.07 (MB/sec). Time elapsed: 12 seconds
[2016/03/10 15:30:13] Not all files/folders and their attributes are synchronized!
[2016/03/10 15:30:13] 0 file(s) and 0 folder(s) are skipped because of their unsupported filename (or unsupported file size), and 9 symbolic link(s) is skipped because symbolic link is not supported.
[2016/03/10 15:30:15] Job finished with warning. (Not all files/folders and their attributes are copied!)

Jest to sama końcówka. Wcześniej są informacje jakie pliki skopiował itp.
 
A dla mnie to bardzo klarowne. Robisz kopie QNAP gdzie masz lokalnie zapisane pliki na dysk sformatowany do NTFS/FAT. Nie przejmowałbym się tym komunikatem.

Sprawdź jedynie czy przestrzeń zajętości danych źródłowych zgadza się z przestrzenią docelową. Jeśli tak to jest wszystko okay.
 
w ustawieniach kopiowania ustaw "pomijaj linki symboliczne" i powinno być bez ostrzeżenia.
OK. Ustawione. Zobaczymy jutro po kopi czy będą ostrzeżenia.
Witam.
Działa ale pojawił sie inny bład :) Generalnie pliki skopiowane. W logach mam coś takiego:
Kod:
Typ	Data	Czas	Użytkownicy	Źródło IP	Nazwa komputera	Zawartość	

Ostrzeżenie	2016/03/11	15:30:29	System	127.0.0.1	localhost	[External Drive] (Sync) Job Temat+homes failed: Program has encountered an unexpected error! (-2). Begin the 1st retry.

Jak nie urok to.....:)
 
  • Lubię to
Reakcje: Paweł Tołoczko
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.