Witam,
Skonfigurowałem aplikację Piwik i działała poprawnie. Niestety po restarcie NAS aplikacja bardzo długi ładuje się i po kilku minutach dostaję 500 Internal Server Error. Baza danych działa.
Próbowałem odszukać błędy w logach, ale nic nie znalazłem.
Z góry dziękuję za pomoc.
Skonfigurowałem aplikację Piwik i działała poprawnie. Niestety po restarcie NAS aplikacja bardzo długi ładuje się i po kilku minutach dostaję 500 Internal Server Error. Baza danych działa.
Próbowałem odszukać błędy w logach, ale nic nie znalazłem.
Z góry dziękuję za pomoc.