Pomoc Pomoc w doborze kamery

zoltar77

Passing Basics
Beginner
24 Kwiecień 2012
20
1
3
Gdynia
QNAP
Ethernet
null
Witam. Czy Ktoś byłby w stanie pomóc w wytypowaniu kamery do TS-212 (planuje tylko 1 kamerę)? Poniżej moje oczekiwania:
1. Widoczność przy słabym oświetleniu.
2. Montaż do sufitu.
3. Rejestracja jedynie po wykryciu ruchu (kamera ma służyć do monitoringu malutkiego magazynu, gdzie ruch jest sporadyczny, więc dobrze aby nie rejestrować cały czas).
4. Możliwie niska cena kamery.

Jestem w tym temacie całkowitym laikiem, więc liczę na wyrozumiałość i podpowiedz z konkretnymi modelami.

Pozdrawiam
M.
 
Wielu chińskich producentów lubi kłamać z tym ONVIF. Jest bo jest i niby to działa. Co innego u poważnych producentów tj. Mobotix, IQinvision, Axis, Acti, Samsung Techwin, Honeywall, Sony, LG, itp. Ale mimo wszystko najlepiej sugerować się wspieranym modelem.
QNAP - Compatibility list
 
Właśnie przeglądałem stronę HikVisiona i próbuje się doszukać informacji jaki jest przetwornik w ich kamerach IP. Pobrałem nawet wszystkie karty katalogowe. Wnioskuje, że producent nie ma czym się pochwalić.
tak to prawda, nie ma żadnej informacji o tym

Czy to zgodnośc z ONVIF?
Tak są w pełni zgodne z ONVIF

Wielu chińskich producentów lubi kłamać z tym ONVIF. Jest bo jest i niby to działa. Co innego u poważnych producentów tj. Mobotix, IQinvision, Axis, Acti, Samsung Techwin, Honeywall, Sony, LG, itp. Ale mimo wszystko najlepiej sugerować się wspieranym modelem.

Kamery Hikvision pomimo, że chińskie to są całkiem niezłej jakości,
Stosunek ceny do jakości chyba ma jako jeden z lepszych.

Na YT jest sporo filmików pokazujących możliwości tych kamer.

QNAP - Compatibility list
no i jak widzę są na liście kompatybilności :)
 
Hikvision w pełnej ciemności nie daje rady jak by niektórzy oczekiwali. Jednak te 30diod nie oświetli hektara. trzeba się ratować czasem ekspozycji a tak to nie jest źle. Co do dziur to masakra, ale nie jestem przekonany czy to się tyczy kamer czy rejestratorów. A co byś polecił?


Mobilnie z LG G