Pomoc Problem z miniaturkami w TWONKY.

zolt

Nowy użytkownik
Noobie
7 Styczeń 2013
8
1
3
TS-212 po aktualizacji do QTS 4.0.2 i TWONKY do 7.2.5-2 przestał wyświetlać miniatury plików w widoku folderów. Teraz mam tylko ikony plików z nazwami.
Niestety obie aktualizacje zrobiłem prawie jednocześnie.... i nie wiem która jest winna.
Poprzednie wersje dla fotek generowały miniatury automatycznie, a dla filmów miniatury wyświetlały się pięknie z plików "nazwa filmu.jpg" które wrzucałem z filmem do tego samego katalogu i było bez problemów.
Zna ktoś rozwiązanie ?
Oczywiście filmy i foto docelowo wyświetlają się bez zarzutu.
Czy za generowanie i wyświetlanie miniatur odpowiada TWONKY czy QTS ?
W nowym QTSie włączyłem bibliotekę multimediów i zrobiłem "Odbuduj indeksowanie biblioteki multimediów" , foldery dodane ...
 
Skończyło - i to nie raz ;) Wszelkie procesy zakończone bez błędów. Dodatkowo dopowiem że np miniatury w Photo Station są OK. Twonky niestety nie.
Zastanawiam się czy za generowanie miniaturek odpowiada QTS czy TWONKY ? Bo jeśli QTS za pomocą "Biblioteki multimediów" to w owej "bibliotece mulimediów" w zakładce "obsługiwane usługi" widnieją tylko :
1. Photo Station
2. Music Station
3. Serwer DLNA ( chodzi o serwer DLANa domyślny - nie TWONKY !)
Nie można dodać żadnych innych usług. Jeśli usługa "biblioteka multimediów" generuje miniaturki tylko na potrzeby tych aplikacji to może TWONKY chciałby z tego skorzystać ale nie może ?