Cześć. Nie mogę przywrócić maszyn do VirtualStation. Problem polega na tym, że nie mogę wybrać folderu skąd dana maszyna ma być odtworzona - według opcji "Browse" nie ma w lokalizacji takiego katalogu. Przykład: maszyna jest w VM/Windows/Win10, a opcja "Browse" widzi tylko VM/Windows (zawsze nie ma ostatniego) . Próbowałem skopiować dane maszyny do głównego katalogu, a nawet do Public - wówczas na odmianę nie widzi całego głównego folderu (nawet Public). Jakieś pomysły?
- 16 Styczeń 2018
- 1 339
- 2
- 511
- 113
- 40
- QNAP
- TVS-h1288X
- Ethernet
- 10 GbE
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:
- virtualstation