george2002

Enterprise Admin...
Q's Architect
19 Listopad 2020
124
1
36
28
43
Kraków
www.gselectronic.pl
QNAP
TS-x53Be
Ethernet
1 GbE

Profesjonalny Serwis i Naprawa Pogwarancyjna QNAP – Wszystkie Modele




Oferuję kompleksowe usługi naprawy pogwarancyjnej wszystkich urządzeń marki QNAP dostępnych na rynku. Posiadam ponad 8-letniedoświadczenie i na swoim koncie blisko 2300 z powodzeniem naprawionych serwerów NAS, skuteczność napraw to 97%, pozostałe3% to niestety sprzęty gdzie „Nasi już tam byli” czyli sprzęty na tyle „zgrzebane” że nie udało się ich uratować :(natomiast podchodzę do każdego sprzętu indywidualnie ponieważ jest to moja pasja, hobby i satysfakcja kiedy sprzęt po naprawie wyda dźwięk biiii i się uruchomi a to oprócz zarobku największa satysfakcja i uciecha że sprzęt wrócił do żywych a naprawdę niektóre przypadki dają popalić i potrafią zaskoczyć :) przez co u niektórych klientów uzyskałem miano Magika chociaż nie ukrywam że nim nie jestem ;)

Zakres naprawianych urządzeń:


  • Modele domowe i SOHO: np. TS-112, TS-253B, TS-453 PRO, HS-453
  • Modele dla biznesu (SMB): np. TVS-672XT, TVS-873e
  • Rozwiązania Enterprise i Rack: 24-zatokowe i większe (np. TS-1683XU-RP, TVS-2472XU-RP)
  • Obudowy/moduły rozszerzające
  • Rejestratory monitoringu (NVR,DVR)
  • Routery (Qhora)
  • Ogólnie wszystkie sprzęty marki Qnap :)

Przebieg naprawy i koszty:


  • Darmowa diagnoza: Jeśli sprzętu nie da się naprawić lub nie zaakceptujesz kosztów, nie ponosisz opłat za diagnozę (jedynie koszt przesyłki zwrotnej).
  • Wycena: Indywidualna, zależna od rodzaju uszkodzenia (od usterek mechanicznych, np. portów SATA na backplane, po uszkodzenia zasilania i przepięcia czy fabryczne usterki).
  • Czas realizacji: Standardowo 3-7 dni (w tym szczegółowe testy po naprawie). W skomplikowanych przypadkach (np. import rzadkich podzespołów) czas może wydłużyć się do 30 dni roboczych, istnieje możliwość naprawy ekspresowej w 24h za dodatkową opłatą
  • Wysyłka: Od 35 do 75 PLN w zależności od gabarytów i wybranego przewoźnika (Paczkomat, DPD, DHL). Każda przesyłka jest ubezpieczana na kwotę od 2 500 PLN do 50 000 PLN.

Co musisz wiedzieć przed wysyłką:

Sprzęt należy wysłać (lub dostarczyć osobiście do Krakowa po wcześniejszym kontakcie telefon/mail) bez dysków HDD/SSD (posiadam własne dyski testowe), ale w komplecie z zainstalowaną pamięcią RAM oraz oryginalnym zasilaczem (jeśli urządzenie korzysta z zasilacza zewnętrznego). Nie ingeruję w dane ani zainstalowane oprogramowanie, chyba że klient wyraźnie poprosi o aktualizację systemu QTS/QuTS hero do najnowszej wersji.
Urządzenie najlepiej wysłać w oryginalnym opakowaniu wraz z oryginalnymi piankami – idealnie chroni przed uszkodzeniami podczas transportu, jeśli jednak brak oryginalnego opakowania warto oprócz folii bombelkowej zabezpieczyć rogi urządzenia najlepiej styropianem lub w ostateczności kartonem – przy tak wielkiej ilości naprawianych urządzeń widziałem już dużo źle zabezpieczonych urządzeń zwłaszcza większe i cięższe jednostki :/
Po odbiorze sprzętu w 95% przypadków po włożeniu dysków na swoje miejsce wszystko rusza jak przed awarią, w 5% ewentualnie potrzeba poczekać aby RAID się zsynchronizował/odbudował.


Gwarancja i Dokumentacja:


  • Na każdą wykonaną naprawę udzielam 12-miesięcznej gwarancji (obejmuje naprawiany podzespół, urządzenia są plombowane) istnieje opcja wydłużenia gwarancji na 3 lub 5 lat za dodatkową opłatą.
  • Wystawiam Fakturę ryczałtową (Firma GS electronic nie jest płatnikiem VAT na podst. Art.113 ust.1 Ustawy o VAT) która jest wysyłana na email w postaci PDF.
  • Przed płatnością otrzymujesz link do filmu lub zrzutu ekranu z aplikacji Qfinder, potwierdzający sprawność urządzenia, płatność zawsze po naprawie urządzenia.
  • Gratis: Każde urządzenie przechodzi kompleksowe czyszczenie wewnątrz oraz układu chłodzenia aby działało cicho i chłodno kolejne lata, używam również nowości zamiast Past termo przewodzących które po 2-3 latach wysychają – PTM7950 – Termopad który pracuje wraz z zmianą temperatury przez co nie wysycha i ma bardzo dobrą przewodność cieplną :)

Przykładowe realizacje i testy:


Zobacz, jak wyglądają testy naprawionych QNAP-ów na moim kanale: https://youtube.com/user/GSelectronics


Kontakt bezpośredni:


Grzegorz Stoliński - GS electronic

1700641033035.png
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. gselec*
  2. forum
  3. gselectr*
  4. https://forum.qnap.net.pl/threads/naprawa-wszystkich-pogwarancyjnych-dost%C4%99pnych-na-rynku-urz%C4%85dze%C5%84-marki-qnap.39135/
  5. gselect*
  6. TS-453B RAM
  7. czerwona
  8. GSelectronics
  9. qnap naprawa
  10. TS-653B naprawa
  11. uszkodzenie GUI
  12. naprawa
  13. 453b
  14. czerwona dioda
  15. TS-251 nie startuje
  16. TS-653B
  17. gsele*
  18. wentylator
  19. ts-453b
  20. QNAP TS-1683XU