Pomoc Przekierowanie domeny na drugi serwer NAS

Pampi

Nowy użytkownik
Noobie
22 Czerwiec 2016
4
1
3
44
QNAP
TS-x53A
Ethernet
100 Mbps
Witajcie, być może ktoś już miał podobne zapytanie do tego poniżej, ale nie mogłem znaleźć podobnego tematu, więc jeśli temat powtarzam - przepraszam.

Mam w domu dwa działające NASy TS-453A i TS-251 (w tej samej sieci lokalnej) Przekierowane mam również do domu 2 domeny, które są skonfigurowane virtual hostem i wskazują odpowiednie katalogi na TS-453A. Chciałbym przekierować kolejną 3 domenę ale tym razem na drugi serwer - TS-251. Nie bardzo wiem jak to zrobić, czy macie może jakieś pomysły?


Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4 Build 20180810
Model serwera: QNAP TS-453A i TS-251
 
Zależy mi na przekierowaniu, tak aby oba qnapy były widoczne z internetu
Zupełnie nie wiem jak to zrobić, tzn gdzie dodać wpisy na pierwszym qnapie (w virtualhost mogę tylko wskazać katalog wewnętrzny) i jaki wpisy dodać by skutkowało to przekierowanie ruchu na konkretnej domenie na drugi serwer NAS
 
Właśnie to chcę zrobić, tylko nie wiem jak. Router kieruje ruch na pierwszego qnapa. Oddelegowałem 2 domeny na IP domowe i skonfigurowałem odpowiednio virtualhost na pierwszym qnap'ie by ruch był kierowany na odpowiednie foldery (na pierwszym qnap'ie). Teraz chciałbym inną, trzecią domenę przekierować na drugiego qnapa, ale nie wiem jak to skonfigurować na pierwszym qnapie (port 80 w routerze jest przekierowany na Qnap1)