Pomoc przeniesienie licencji QVR Pro Unlimited Playback do nowego QNAPa

dobo

Passing Basics
Beginner
29 Marzec 2020
11
1
3
43
Nadarzyn
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Witam, sprzedaję TS-251D i planuję w jego miejsce zakup TS-453D.
Czy i w jaki sposób mogę przenieść zakupioną wcześniej licencję QVR Pro Unlimited Playback do nowego QNAPa.

Czy przywrócenie QNAPa do ustawień fabrycznych w celu przekazania go nowemu właścicielowi rozwiąże mój problem z licencją.
Klikając w licencję nic dodatkowego się nie rozwija i nie pojawia się również żadna opcja w celu jej usunięcia - przeniesienia na inne urządzenie.

Zapytam dla pewności jeszcze aby nowy właściciel mógł korzystać z TS-251D to muszę go po pierwsze wyczyścić (przywrócić do ustawień fabrycznych) oraz usunąć ze swojego konta QNAP Account i myqnapcloud.com?
Czy zapisany monitoring przeniesie się bez problemów na nowy NAS po umieszczeniu dysku z jego danymi?
 
Niezły syf
QNAP wali w pręta i nie daje możliwości przeniesienia licencji. Przy zakupie nie było informacji o braku możliwości przeniesienia licencji QVR Pro Unlimited Playback na inne urządzenie.
A właśnie się przekonałem gdy chciałem usunąć taką licencję by ją potem zainstalować na nowym urządzeniu.

"Do you want to deactivate the QVR Pro Unlimited Playback license?

Warning: Deactivating the license disables access to applications associated with this device. The license cannot be transferred to another device.

I have read and understood the warning and wish to continue."
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. Problem z licencją