Pomoc Qfile pro - przekazywanie zdjęć.

Sharuga

Entry Technician
Q Associate
19 Luty 2024
37
8
8
48
QNAP
TS-x31+
Ethernet
1 GbE
Podpowiedzcie, gdzie szukać konfiguracji przekazywania zdjęć z fona w Qfile pro? Do ustawienia był kafelek, a teraz szukam i znaleźć nie mogę. Pewnie jestem ślepy i jest gdzieś w oczywistym miejscu, bo nie znalazłem takiego tematu. No ale nie mogę znaleźć i już. Chciałem to wyłączyć.
 
IMG_5215.jpeg
 
  • Lubię to
Reakcje: Sharuga
Z czystej ciekawości.... Moja Sylwia przesyła foty naszego syna nadal QuMagie.
Jest różnica używać Qfile Pro?
Jak mówisz, że nie ma sensu, to pewnie tak jest. Ja nie wiem jeszcze. Widzę, że jest taka opcja w Qfile pro i sama mnie męczyła. Chciałem w zasadzie mieć kopię zapasową zdjęć z iPhone, ale nadal używać do przeglądania aplikacji apple. Mam oczywiście synchro z iCloud, ale... Niestety, przesyłane są wszystkie zdjęcia i pakowane do jednego katalogu. NIe mam pomysłu jeszcze, jak to zrobić. Póki co przekopiuję po prostu na żywca wszystkie albumy, zachowają się jako katalogi.
 
  • Lubię to
Reakcje: Silas Mariusz
Zasadniczo w kwestii funkcjonalności natywnego oprogramowania typu Qmusic, QuMagie, przekazywania i wielu innych, to jest jak widzę, jeszcze baaardzo dużo do zrobienia. Czy jest w ogóle w QNAP jakiś sensowny dział rozwoju oprogramowania?
 
... Niestety, przesyłane są wszystkie zdjęcia i pakowane do jednego katalogu. NIe mam pomysłu jeszcze, jak to zrobić. Póki co przekopiuję po prostu na żywca wszystkie albumy, zachowają się jako katalogi.

Ja używam Syncthing, w dockerze. I jest bajka, z telefonu dodaje które foldery chcę synchronizować, na serwerze potwierdzam i ewentualnie w drugą stronę.

Sent from my Xiaomi 14 pro
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. qumagie
  2. syncthing
  3. iPhone