Qnap 230 do Plex

Noxi

Passing Basics
Beginner
21 Listopad 2020
16
2
3
34
QNAP
null
Ethernet
null
Witam. Zastanawiam się nad pierwszym qnap i moje zainteresowanie przykuł model 230

potrzebuje go do Plex serwer i ściągania torrentow i ewentualnie żeby zdalnie odpalić jakiś film na Plex. Czy taki model da radę czy raczej szukać czegoś innego. Cena mi bardzo odpowiada. Nie potrzebuje żadnych wodotrysków. Będzie używany tylko do Plex i torrent
 
nie ten model - brak wsparcia dla plex:

upload_2020-11-22_13-29-21.png

ma tylko 2 GB ramu którego nie rozbudujesz.

dorzuć troche szmalu i weź : QNAP TS-251D-2G
 
@guffi - polecam udać się okulisty ! guffi nie równa Guffi !
@Noxi - jako osoba która 2 lata (jeśli nie więcej) przeszła całą scieżkę qnapowych nasów (procesor ARM-> Intel) , naprawdę radzę Cim weź qnapa na Intelu, tam można literalnie wszystko zainstalowac, podczas gdy na procesorach ARM (czy tam proponowanym przez Ciebie AnnaPurnLabs) masz wiele problemów z kompatybilnością.
Używałem plexa przez rok, nie siadł mi , Emby spełniło moje oczekiwania.

Polecam żebyś zainstalował sobie Plexa na laptopie - dodał jakieś media i sprawdził czy spełnia Twoje oczekiwania!
Napotkasz pewnie problemy z nazwami filmów (Naming and Organizing Your TV Show Files | Plex Support), organizacją plików i folderów (bezczelnie polecam dockera, a w nim sonarr + raddarr + ewentualnie plex + coś do pobierania ) , ale to da się ogarnąć!
 
3 osoby będą podłączone i każda z nich ma wyłączone obniżanie jakości PLEX.
obniżanie ? w sensie co ?
ja pozwalam swoim userom na dwie rzeczy:
1. oglądanie filmu/serialu jaki jest, jeśli jego urządzenie ma z tym problem , to problem usera - moja odpowiedź zawsze brzmi - Twój problem - u mnie działa ( a mam i przegladarkę i cudo zwane Nvidia Shield PRO)
2. pobieranie w/w filmu/serialu - plex na to nie pozwala - tylko admin serwera moze pobierać (kindly fuck u plex!)
 

Mogą Cię zainteresować

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. publiczne ip