Pomoc QNAP TS-451 jaka karta TV do multiroom?

spietrza

Download Station
Q's Professional
20 Marzec 2013
428
83
118
48
Poznań
QNAP
TVS-x71
Ethernet
802.11ad
Witam,

w domu posiadam dekoder firmy ADB-5810. Oczywiście działa na tym kablówka.
Na początku znalazłem że dobrze działa DVBLogic, mam zainstalowany serwer i jak teraz przekazać sygnał do NAS-A ??

Dekoder jest z SmartCard czy tuner usb jaki mam kupić także musi posiadac możliwość dołączenia karty takiej samej ( usługa Multiroom ) czy wystarczy w jakiś cudowny sposób podłączyć dekoder do sieci ??

[Edit] Znalazłem niedrogi czytnik kart IC i działający z QNAP - USB TBS 5980 CI, czy ktoś z Was użytkuje ten model ??
 
Rozumiem ,zdekodować mogę używając tego http://www.hollex.pl/karty-dvb-do-pc/2052-karta-usb-tbs-5980-ci-pilot .
Musze iść do operatora dostać drugą kartę i włożyć ją do powyższego czytnika.

Na YT znalazłem gościa co podłączył to do Synka i oglądał płatną TV w Holandii.

Czy ktoś z Was użytkuję jakikolwiek dekoder cyfrowy w połączeniu z QNAP-em?? Szukam rozwiązania ale nie interesuje mnie oglądanie naziemnej TV bo takowa jest dostępna wszędzie a tu mam dostęp do moich kanałów.
 
Czy ktoś z Was użytkuję jakikolwiek dekoder cyfrowy w połączeniu z QNAP-em?? Szukam rozwiązania ale nie interesuje mnie oglądanie naziemnej TV bo takowa jest dostępna wszędzie a tu mam dostęp do moich kanałów.
poki jestem za granica niestety nie interesowalem sie tym :| .. multiroom jest mi nie potrzebny poki co ... choc dzieci rosna wiec .. to kwestia czasu ;-)
Hmmm ja mam "pudelo" do zgrywania wszystkiego z NC+ (dekodera) na kompa przez USB ... ale nie sadze, zeby bylo wsparcie dla Linuxa a tymbardziej Qnap'a,
chyba, zeby to na virtualna maszyne wrzucac... :|
 
Właśnie nie chcę zgrywania żadnego materiału oraz wykorzystywania maszyny do innych celów niż pracy.
Jedynym sensownym rozwiązaniem jest tuner i jeśli uda mi się dogadać z sprzedawca aby mi dał na testy to dam znać też na forum jak wyjdzie po testach.